خبر

زمان آغاز دور جدید اردوی تیم ملی اسلالوم

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ الهه منصوریان، عضو تیم ملی ووشو، در معرفی خود گفت: بنده در یک خانواده ورزشکار بزرگ شده ام. 3 خواهر هستیم که در این رشته فعالیت داریم. با توجه به اینکه ووشو ترکیبی از بوکس، کشتی و تکواندو بود، به آن علاقه مند شدیم. اول خواهر بزرگترم شهربانو به سمت این رشته ورزشی رفت و پس از او بنده فعالیتم را در ووشو آغاز کردم.

منصوریان، اضافه کرد: تمام مدالهایی که در ووشو وجود دارد، اعم از قهرمانی جهان و آسیا را در کارنامه خود داریم. خواهر کوچکم دیرتر به سمت ووشو آمد، اما خوشبختانه تا به اکنون دو مدال جام جهانی و یک برنز آسیا را کسب کرده است

وی، خاطرنشان کرد: من در وزن 45 کیلوگرم تا 56 کیلوگرم بازی کرده ام و جزء رکوردارهایی هستم که در 4 وزن مختلف مدال کسب کرده است.

در بخش با فدراسیون ها، ساجدی، مدیر روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، اظهار داشت: ششمین مرحله اردوی تیم ملی اسلالوم بانوان در رده سنی جوانان و بزرگسالان و نیز تیم ملی اسلالوم آقایان در رده سنی جوانان از 25 دی در دریاچه آزادی و رودخانه کرج برگزار می شود. اردوی تیم ملی بانوان تا 5 بهمن ماه و تیم ملی آقایان تا 6 بهمن ادامه خواهد داشت.  تیم های ملی اسلالوم خود را برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان سال 2017 آماده می کنند.

اردوی تیم ملی کانوکانادایی در بوشهر تمدید شد. اردوی تیم ملی کانو با حضور 8 قایقران از 3 دی ماه در بوشهر در جریان است. این اردو قرار بود 22 دی به پایان برسد که به صلاح دید کادر فنی تا 12 بهمن تمدید شد.

برنامه زنده "نیمکت" برنامه ای تفریحی با رویکرد سرگرمی و خانواده است که با آیتم های گزارش ورزش های همگانی، طنز های نمایشی، میهمان روز، نیمکت نشین و ریکاوری و بخش های جذاب دیگر همه روز از ساعت 10:05  به مدت 85 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار