خبر

رودنیل: تصمیم داور بازی ایران و سوریه اشتباه بود

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ رودنیل، کارشناس داوری، در ارتباط با بازی ایران و سوریه گفت: انتخاب داور عرب برای بازی که یک طرف آن کشور عربی است، کار درستی نبود که متأسفانه AFC این کار را کرد. زبان داور را بازیکنان و کادر فنی سوریه می فهمیدند اما بازیکنان ما متوجه زبان داور نمی شدند و این درست نبود. یکی از وظایف کل کنفدراسیون ها رعایت و حفظ سلامتی بازیکنان است؛ ولی در این بازی سلامتی بازیکنان چطور محفوظ بود؟! این بازی ها تقویم AFC  است و باید برگزار شود؛ اما تصمیم نهایی با داور مسابقه است. اگر در این زمین گل آلود بازیکنی ضربه مغزی یا قطع نخاع می شد چه کسی جوابگو بود؟! به اعتقاد من کار AFC  در این مورد اشتباه بود.

وی، در ارتباط با حضور جانورانی مثل موش و سگ در محل برگزاری مسابقه ایران و سوریه گفت: عرب ها مجموعه های زیبای ما مثل ورزشگاه آزادی که دارای امنیت خوبی است را نقد می کنند؛ اما استادیوم کشورخودشان که پر از ایراد بود را خالی از اشکال می دانند.

رودنیل، در پاسخ به این سوال که آیا گل قوچان نژاد آفساید بود، اظهار داشت: بله؛ آفساید بود و کمک داور به درستی عمل کرد.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، با اجرای کاظم زاده، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار