خبر

رقابت تیم ملی فوتبال جوانان ایران در تورنمت چهارجانبه کره جنوبی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ دهقان، مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال جوانان، در ارتباط با حضور تیم ملی ایران در رقابتهای چهارجانبه ای که در کره جنوبی برگزار می شود، گفت: دیروز، تقریباً بعد از 19 ساعت به کره رسیدیم. اکنون آب و هوای کره مانند ایران کاملاً پاییزی است. تیم انگلیس هم امروز صبح به محل اقامت خود در این کشور رسید. هنوز فرصت نکرده ایم که با تیم ها صحبت کنیم و متوجه شویم که با تیم کامل آمده اند یا نه؛ اما آن چیزی که مشخص بود از همه پتانسیل های خود برای حضور در این مسابقات استفاده کرده اند. نیجریه هم عصر امروز به وقت محلی وارد کره جنوبی خواهد شد. احتمالاً ساعت 8 امشب، مدیر و سرمربی تیم جلسه ای را با برگزار کننده مسابقات خواهند داشت.

وی، در پاسخ به این سوال که آیا این رقابتهای چهارجانبه را یک برند معتبر حمایت می کند، اظهار داشت: بله؛ اسپانسر فدراسیون فوتبال کره جنوبی "کیتی تی وی" برندی از شبکه های خصوصی این کشور است که نام این مسابقات هم کاپ بین قاره ای تعیین کرده است. خوبی رقابتهای کاپ بین قاره ای این است که همه تیم ها با هم مسابقه می دهند. تیم ما فردا با کره جنوبی؛ پنج شنبه با تیم نیجریه و شنبه با تیم ملی فوتبال انگلیس به رقابت خواهد پرداخت.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، با اجرای سبحان اکرامی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار