خبر

رضایت سرمربی از آمادگی ندا شهسواری

بازگشت


به گزارش رادیو ورزش؛ اولین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی کاناپولوی بانوان رده سنی بزرگسالان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی جهان، از 26 تیرماه در دریاچه آزادی برگزار می شود. دوازده قایقران به اولین مرحله اردوی تیم ملی کانوپولوی بانوان دعوت شده اند.
مسابقات آزاد نوجوانان دختر کشور با حضور 411 تکواندوکار از 26 استان، از جمله استان قزوین در خانه تکواندو آغاز شد و دو بانوی تکواندوکار استان جواز حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی را بدست آوردند.
در بخش پیگیری یک خبر، سیما لیموچی، سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان، از شرایط ندا شهسواری ابراز رضایت کرد و گفت: در حال حاضر وضعیت این بازیکن به لحاظ آمادگی جسمانی و وضعیت تاکتیکی و تکنیکی بسیار عالی است؛ شهسواری همچنین از لحاظ ذهنی و فکری هم در آمادگی بسیار خوبی به سر می برند. ما در چین توانستیم به خوبی روی تکنیک های این بازیکن کار کنیم؛ با توجه به اینکه همیشه باید بلافاصله وارد بازیهای مهم می شدیم فرصت این کار را نداشتیم.
وی، در پاسخ به این پرسش که هدف کادر فنی از اعزام ندا شهسواری به المپیک 2016 چیست، تشریح کرد: این بازیکن در دوره قبل به بازیکنی از نیجریه باخت، اما اکنون قضیه بسیار متفاوت است؛ زیرا شهسواری 4 سال در مسابقات بین المللی، آسیایی و تورنمنت های مختلف شرکت کرده و تجارب خوبی را بدست آورده است. به اعتقاد بنده، شهسواری در این دوره، عملکرد بسیار متفاوتی نسبت به دور قبل خواهد داشت.  
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان، در ارتباط با اعزام خود به بازیهای المپیک، گفت: دوره قبل به من گفتند به دلیل اینکه از رشته تنیس روی میز 2 ورزشکار ایرانی در المپیک حضور دارد، تنها یک مربی می تواند برود و در آن سال یک مربی مرد اعزام شد. امسال خوشبختانه فدراسیون تنیس روی میز توانسته 3 سهمیه برای کشور به دست بیاورد. حقیقتاً من هنوز نمی دانم که به این رقابتها اعزام می شوم یا نه.
برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.