خبر

رضایت رئیس فدراسیون جهانی شطرنج از فدراسیون ایران

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم ملی اسکیت هاکی بانوان ایران در دومین دیدار از رقابتهای آسیایی توانست کره جنوبی را با نتیجه 1-0 شکست دهد.

فاطمه کیوانی، نائب رئیس بانوان فدراسیون تنیس روی میز گفت: به دنبال 2 سهمیه در المپیک 2020 هستیم.

تیم فارس، در سومین روز از رقابتهای کریکت بانوان که در شیراز در حال برگزاری است، از سد تیم تهران گذشت.

زهرا یوسفی، نائب رئیس هیئت کبدی ایلام اظهار داشت: مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کبدی بانوان باشگاه های کشور در مرحله دوم از امروز با حضور تیم هایی از مازندران، خراسان رضوی، قزوین، کرمان و تهران در ایلام برگزار می شود.

نخستین دوره مسابقات شطرنج بین المللی جام پایتخت از روز گذشته آغاز شد

در بخش گفتگوی خبری، مونا سلمان ماهینی، نائب رئیس بانوان فدراسیون شطرنج، از استقبال خوب شرکت کنندگان در رقابتهای جام پایتخت خبر داد و گفت: شطرنج بازان استقبال بی نظیر داشتند. سالها بود به دلیل شرایط و مشکلات خوابگاهی که در تهران وجود داشت، برگزاری مسابقات بین المللی دشوار شده بود. برای تهران اهمیت داشت که با یک هیئت مجزا بتواند چنین مسابقاتی را برگزار کند. خوشبتختانه امسال با تلاش دانشور، رئیس هیئت شطرنج استان تهران این امر محقق شد.

وی، افزود: حدود 16 کشور در این مسابقات شرکت کردند. به نظر من استقبال از این مسابقات بعد از جام خزر بی نظیر بود. بازیکنانی که از نظر رنکینگ جهانی سطح بالایی دارند، در این مسابقات شرکت داشتند.

ایلیوم ژینوف، مدیر فدراسیون جهانی شطرنج، در ارتباط با میزبانی ایران در رقابتهای قهرمانی بانوان جهان گفت: مکان برگزاری مسابقات و تسهیلاتی را که فدراسیون شطرنج ایران برای این رقابتها در نظر گرفته است، در شکل بسیار خوبی قرار دارد. من فدراسیون شطرنج ایران را در بین 187 کشور عضو فدراسیون جهانی شطرنج، بسیار فعال می بینم.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.