خبر

ذوب آهن صدرنشین جام حذفی فوتبال

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ صعود ذوب آهن به فینال جام حذفی ایران، اعلام نتایج رقابت های لیگ برتر اروپا، برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتسال، تقاضای محرومیت مادام العمر برای پلاتینی، قهرمانی چلسی در اروپا از دید خوزه مورینیو و حضور ملی پوشان ایران در مسابقات تنیس روی میز جهانی از جمله اخبار تازه های ورزشی ایران و جهان بود که در این برنامه تقدیم شنوندگان شد.

والی زاده، کارشناس فوتبال در خصوص رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور گفت: یکی از دو تیم فینالیست مشخص شده، تیم ذوب آهن موفق شد برای دومین سال پیاپی به دیدار پایانی راه پیدا کند. در رقابت های نیمه نهایی تیم سپاهان و ذوب آهن برابر هم قرار گرفتند و در ضربات پنالتی تیم ذوب آهن با نتیجه 3-4 به برتری رسید. همچنین تیم های استقلال، پرسپولیس، سپاهان، ملوان و ذوب آهن از لحاظ کسب جام حذفی باشگاه های کشور به ترتیب در مکانهای اول تا پنجم هستند. جام حذفی راه ساده تر و کوتاه تری برای رسیدن به لیگ قهرمانی باشگاه های آسیا است.

در بخش همدلی و همزبانی، موسوی، کارشناس برنامه، اظهار کرد: انسان به عنوان یک موجود اجتماعی نیازمند مشارکت و همکاری است که لازمه آن گذشت، انعطاف پذیری، در نظرگرفتن نقاط اشتراک و نادیده گرفتن نقاط افتراق است که موجب آماده سازی فضای وحدت و همزبانی و همدلی و مانع از ظهور اختلاف و تفرقه در ورزش است.

در ادامه این برنامه راس ساعت 23:15 گزارش زنده از بازی تیم های بارسلونا و آ.اس.روم از گروه پنجم سری مسابقات هفته ششم لیگ برتر فوتبال اروپا پخش شد.

برنامه زنده پنجره ای رو به شب، کاری ازگروه مسابقات ورزشی با میان برنامه های متنوع و نیز گزارش ورزشی های روز و تحلیل و گفتگو در مورد اخبار ورزشی ایران و جهان، هر شب از  ساعت 22 به مدت 4 ساعت تقدیم به شنوندگان رادیو ورزش می شود.

مونا رئیس پور، خبرنگار افتخاری شبکه رادیویی ورزش

 

 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار