خبر

دید مثبت ناظر فیبا به بسکتبال بانوان ایران

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ سحر نجفی، ملی پوش بسکتبال ایران، در خصوص نظرِ ناظر فیبا درباره بسکتبال ایران گفت: ناظر فیبا دید مثبتی نسبت به بسکتبال بانوان ایران داشت و بیان کرد ایران برای دیده شدن و جلب نظر فیبا درباره مجوز پوشش بازیکنان، باید در مسابقات بیشتری شرکت کند.

دبیر کل فدراسیون از رؤسای هیأت فوتبال استانها و مدیران عامل باشگاه های فوتبال ساحلی بانوان، جهت برگزاری مسابقات این دوره تقدیر و تشکر کرد.

مرحله سوم مسابقات اتومبیلرانی سرعت در حالی برگزاری شد که لاله صدیق، قهرمان سابق اتومبیلرانی و مسئول کمیته آموزش بانوان فدراسیون هم مسابقه داد و نائب قهرمان شد

در بخش پیگیری یک خبر، لاله صدیق، مسئول کمیته آموزش بانوان فدراسیون گفت: در کلاس BP.GT تایم 2 را ثبت کرده بودم که نتیجه هم به همان تایم ختم شد. خداروشکر که توانستم این نتیجه را بدست بیاورم و خوشحالم که 2 تن از شاگردان هم در مسابقات امروز در کلاس پراید استاندارد حضور داشتند و باعث قوت قلب من شدند.

2،3 سالی می شد که بنده در مسابقات رالی قهرمان کشوری شرکت می کردم؛ اما امسال مجدداً به مسابقات سرعت بازگشتم؛ زیرا احساس می کنم که علاقه ام به این رقابتها بیشتر است؛ البته رالی هم لذت خود را دارد و در آن مسابقات هم کم و بیش شرکت خواهم کرد.

وی، تصریح کرد: در پی این هستیم که امکانات را افزایش دهیم تا بانوان بیشتری جذب این ورزش شوند.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.