خبر

دلیل لغو میزبانی ایران در مسابقات آسیایی اهداف پروازی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ بنا به پیشنهاد نایب رییس بانوان و تایید کمیته فنی فدراسیون سه گانه و با توجه به سوابق اجرایی در ورزش دوگانه بانوان ، سردار صبور رییس فدراسیون سه گانه با صدور حکمی ، خانم زهرا بهشتی راد را به عنوان سرمربی / مربی تیم های ملی دوگانه بانوان منصوب کرد.

تیم دو و میدانی بانوان نابینا و کم بینای فارس در رقابتهای کشوری که در مشهد برگزار شد، نائب قهرمان شد.

نائب رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان گلستان گفت: اردوی نهایی تیم ملی سپک تاکرای بانوان برای اعزام به مسابقات جهانی تایلند با حضور ورزشکار گلستانی برگزار می شود.

در بخش پیگیری یک خبر، معصومه توحیدلو، مسئول کمیته مسابقات فدراسیون تیراندازی، در خصوص مسابقات آزاد تیراندازی اهداف پروازی، گفت: در رقابتهای رشته تراپ، شاهد حضور 10 ورزشکار زن بودیم. طی دستورالعملی که هماهنگ کرده ایم، ما تمام کسانی که در بخش بانوان شرکت کننده بودند را در نوبت هفتم دعوت خواهیم کرد؛ انشالله بعد از مسابقات، مراسم اهدای جوایز را برگزار می شود.

وی، در ارتباط با دلیل لغو مسابقات آسیایی تیراندازی اهداف پروازی، اظهار کرد: ما میزبان مسابقات آسیایی مان در رشته اهداف پروازی به علت اینکه ثبت نام کننده ای نداشتیم، لغو شد؛ دلیلش هم این بود که در تاریخ تعیین شده در کشور دیگری نیز مسابقه ای برگزار خواهد شد که ورزشکاران ترجیح دادند در آن مسابقه شرکت داشته باشند؛ اما در رشته تفنگ و تپانچه، حدود 11 کشور تا به اکنون اعلام آمادگی کرده اند. انشالله در آذرماه میزبان مسابقات آسیایی این دو رشته خواهیم بود.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.