خبر

دغدغه بانوان المپیکی در روزهای آخر

بازگشت

علت حضور سارا خوش جمال فکری در اردوی علیزاده

 

به گزارش رادیو ورزش؛ در مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور، قاقانی و پرتو آذر قهرمانان کراس کانتری بانوان شدند. اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان سی و یکم تیر ماه در تهران آغاز می شود.

در بخش گفتگوی خبری، زهرا سروی، نائب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو، در ارتباط با مسابقات قهرمان کشوری پومسه، اظهار داشت: مسابقات قهرمان کشوری پومسه، طی 2 روز و به میزبانی تهران برگزار می شود. این دور از مسابقات یازدهمین دوره ای است که به صورت قهرمان کشوری برپا شده است.  هدف ما از برگزاری این مسابقات، علاوه بر رقابتهای قهرمان کشوری، مشخص کردن برترین ها برای اعزام به مسابقات جهانی است که مهرماه در کشور پرو برگزار خواهد شد.

وی، افزود: با توجه به اینکه رده های سنی و گروه مسابقاتی در بخش پومسه زیاد است، ما باید در تمام رده ها فراخوان را داشته باشیم؛ ولی در تلاش هستیم آنهایی که به لحاظ فنی شرایط مساعدتری دارند به اردوها دعوت شوند؛ انشالله پس از آن ارنج نهایی تیم برای اعزام مشخص خواهد شد. 2 مرداد ماه مسابقات انتخابی ورود به اردوها را خواهیم داشت و دو روز پس از آن ورزشکاران وارد اردو خواهند شد.

سروی، درباره کیمیا علیزاده، بانوی المپیکی کشور، گفت: تمام حریفان علیزاده قدر و با تجربه هستند؛ البته کیمیا هم چیزی کم ندارد. متأسفانه آسیب های کهنه ای که داشت در طول این اردوها گاهی آزاردهنده شد. امیدواریم که تا زمان اعزام کیمیا را به شرایط مطلوب برسانیم؛ اما آن چیزی که مسلم است، این تکواندوکار تازه از رده سنی  بزرگسالان شده است؛ اگرچه تمام سعی مجموعه بر این بوده که بستر مهیا باشد ولی ما می دانیم که کیمیا تمام تلاش خود را خواهد کرد؛ بنابراین نمی خواهیم هیچ فشار روانی روی این ورزشکار باشد.

وی، در پاسخ به این سوال که دلیل حضور سارا خوش جمال فکری در اردوی علیزاده چیست، بیان کرد: حضور خوش جمال در اردوی این ورزشکار، صرفاً به علت تجربه وی در رقابتهای المپیک بود.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.