خبر

دعوت FIVB از دبیر سازمان ساحلی ایران

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از کسری غفوری، دبیرسازمان ساحلی فدراسیون ایران برای حضور در تور جهانی ایتالیا دعوت کرده است.

کسری غفوری، دبیر سازمان ساحلی فدراسیون والیبال، در ارتباط با تور جهانی ایتالیا گفت: مسابقات 5 ستاره رم ایتالیا خردادماه سال آینده برگزار خواهد شد. طبق دسته بندی که فدراسیون جهانی والیبال داشته، مسابقات از یک ستاره تا پنج ستاره برگزار می شود. مسابقات پنج ستاره بالاترین سطح مسابقات در دنیا است که تنها 2 بار در سال در ایتالیا و آمریکا برگزار می شود.

وی، ادامه داد: تجربه موفق برگزاری مسابقات جهانی والیبال ساحلی توسط ایران که سال گذشته در جزیره کیش برگزار شد، فدراسیون جهانی را مجاب کرد تا یک نفر از ایران را به مسابقات جهانی روسیه دعوت کند که بنده در این مسابقات به عنوان یکی از اعضای کادر اجرایی شرکت کردم. خداروشکر توانستیم در این مسابقات رو سفید شویم و این عاملی شد تا ایران برای بار دیگر میزبان مسابقات جهانی شود.

غفوری، تصریح کرد: ما امسال از 27 تا 30 بهمن ماه در جزیره کیش میزبان مسابقات سه ستاره جهان هستیم؛ به طبع آن برای من دعوت نامه ای ارسال شد که خردادماه به مسابقات ایتالیا بروم و به عنوان یکی از سه نفر اعضای برگزار کننده این مسابقات حضور داشته باشم.

وی، در خصوص اردوی والیبال ساحلی که در کیش آغاز شده است، گفت: از روز گذشته اردوی مشترک تیم ملی والیبال ساحلی ایران در رده بزرگسالان با تیم ملی تاجیکستان آغاز شده است که به مدت 2 هفته ادامه پیدا خواهد کرد. این اردو در راستای آماده سازی تیم های ملی ما جهت حضور در رقابتهای جهانی کیش است

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار