خبر

دعوت فدراسیون فوتبال سوئد از بانوان ملی پوش ایرانی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ در دوازدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان، هشت تیم شهرداری سنندج، تاسیسات دریایی، ذوب آهن اصفهان، هدف پویان قم، شهید چمران لارستان، شهرداری بم، هیات البرز و هیات اصفهان حضور خواهند داشت. اما این مسابقات از جمعه با دو دیدار آغاز می شود.

تیم خوزستان عنوان قهرمانی رقابت‌های قهرمانی کشور دو و میدانی، گرامیداشت مرحوم "غلامرضا فهیمی" را در بخش بانوان به دست آورد.

با دعوت رسمی فدراسیون فوتبال سوئد،تیم ملی زنان این کشور روز پنجشنبه میزبان تیم ملی زنان ایران است. پس از اینکه شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان در ابتدای امر با این سفر مخالفت کرده بود، در نهایت با پیگیری های لازم، شرایط برای سفر دختران فوتبالیست ایرانی به سوئد فراهم شد.

در بخش پیگیری یک خبر، عشرت کردستانی، پرچمدار کاروان پارالمپیک ایران که مسئولیت امور بانوان هیئت کرمان را برعهده دارد، در خصوص مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک، گفت: مسابقات پارالمپیک، میدانی است که با هیچ میدانی قابل مقایسه نیست و ورزشکاران در پارالمپیک عملکرد متفاوتی را از خود نشان می دهند. من برای مسابقات پارالمپیک تجربه آنچنانی نداشتم و فقط توانسته بودم که در یک دوره مسابقات جهانی شرکت کنم. خوشبختانه پس از رقابتهای پارالمپیک که دومین تجربه جهانی ام بود، همه از عملکردم راضی بودند.

در هر 6 تکینیک والیبال، اسامی 4 بازیکن ایرانی که یکی از افراد بنده هستم، جزء 10 بازیکن برتر دنیا معرفی شده است. نتایج حاصل از مسابقات پارالمپیک، با توجه به حضور یک مربی اصولی در کنار تیم کسب شد؛  این اتفاق نشان می دهد که با کوچکترین حمایت تیم به نتایج خوبی دست پیدا می کند.

وی، به بزرگترین مشکلات بانوان ورزشکار استان کرمان اشاره کرد و گفت: بزرگترین مشکل ما، مالی است؛ زیرا نمی توانیم تمام رشته ها را در شهرستان ها فعال کنیم.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.