خبر

دستاوردهای تور جهانی کیش برای والیبال ایران

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، کسری غفوری دبیر سازمان والیبال ساحلی درباره همگانی کردن این رشته گفت: برای پیشرفت در بعد قهرمانی لازم است به بعد همگانی توجه شود. هم اکنون تمامی استان ها وسایل و تجهیزات لازم و استاندارد والیبال ساحلی را دراختیار دارند.

وی ادامه داد: یکی از دستاوردهای مهم تورجهانی کیش برای والیبال ایران معرفی دو تکنیکال سوپروایزر جهانی به دنیا بوده است. ضمن این که داور الکترونیک ایرانی به مسابقات قطر فرستاده شد.

غفوری افزود: 8 تیم در لیگ برتر و 8 تیم در لیگ دسته یک والیبال ساحلی حضور دارند. این تیم ها با اصرار و یا خواهش پا به لیگ ساحلی نگذاشته اند بلکه توانسته ایم آن ها را قانع کنیم. برای اولین بار نیز قرار است لیگ غیرمتمرکز ساحلی شکل  بگیرد.

 فریدون الهامی رئیس هیئت والیبال استان هرمزگان اظهار داشت: سازمان ساحلی عملکرد خوبی داشته است اما نباید در باد این موفقیت ها بماند. در راس این سازمان عزیزخانی حضور دارد که همیشه غایب است و به نظر بنده کمترین نقش را ایفا می کند.

حسین کرد مسئول فنی تور جهانی کیش تصریح کرد: کار در سازمان ساحلی فراوان است و از عهده چند نفر بر نمی آید. همگی ما از زندگی مان برای والیبال زده ایم زیرا به این رشته عشق می ورزیم.

دور یک میز هر شب ساعت 21:05 با اجرای محسن ابوفاضلی تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار