خبر

خیز رکابزنان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ چایچی، مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری پیرامون برگزاری اردوهای تدارکاتی برای حضور در مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا بیان کرد: بعد از مسابقات المپیک برای مسابقات قهرمانی آسیا برنامه ریزی کردیم که امسال این رقابت ها به دو بخش پیست و جاده تقسیم شده و در دو کشور هند و بحرین برگزار می شود. ما اردوها را از شهریورماه شروع کردیم و مسابقات تدارکاتی مختلفی نظیر دو کاپ آسیایی هند و تایلند و مسابقات قهرمانی جهان جاده را پشت سر گذاشتیم و نتایج خوبی کسب کردیم.

امروز پنجمین مرحله اردوی آماده سازی پیست و پنجمین مرحله اردوی بانوان به پایان رسید و ورزشکاران برای استفاده از پیست اهواز به این شهر اعزام شدند. همچنین سومین مرحله اردوی استقامت و نیمه استقامت بزرگسالان در عسلویه در حال برگزاری است.

چایچی یادآور شد: مسابقات قهرمانی آسیای پیست از ۱۸ بهمن در هندوستان شروع می شود و تا ۲۲ بهمن ادامه دارد. سپس با فاصله ۱۰ روز، رقابت های قهرمانی آسیای جاده را در بحرین خواهیم داشت. به پیشنهاد فدراسیون ایران امسال برای اولین بار مسابقات قهرمانی آسیای جاده پیشکسوتان در ۴ رده سنی انجام خواهد شد و با تستگیری انجام شده در اردوها، ۸ نفر برتر عازم بحرین می شوند.

وی افزود: به علت سردی و آلودگی هوای تهران، در صورت موافقت و اجازه کشور هند سعی می کنیم ۱۵ روز قبل از شروع مسابقات قهرمانی آسیا، در هندوستان اردوی آماده سازی تشکیل دهیم تا رکابزنان ما بخصوص جوانان و بانوان با تمرین در پیست چوبی آنجا، بتوانند نتایج مطلوبی بگیرند.

برنامه زنده مجله دوچرخه سواری، کاری از گروه مسابقات ورزشی، با اجرای اکرامی؛ هر هفته ساعت ۱۵:۰۵ روزهای دوشنبه، به مدت ۵۵ دقیقه تقدیم به علاقمندان رشته دوچرخه سواری می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.