خبر

حواشی بازی خونه به خونه بابل و اکسین البرز

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ محمودزاده، مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته یک، در ارتباط با بازی خونه به خونه بابل و اکسین البرز و حواشی به وجود آمده در این بازی گفت: دقیقه 96 مسابقه بود که سنگی به کمر کمک داور اصابت کرد و داور بازی را نیمه تمام اعلام می کند و سوت پایان بازی به صدا در نمی آید. عصر دیروز با فغانی، ناظر مسابقه صحبت داشتم؛ او هم این اتفاق را تأیید و گزارش را از طریق تلگرام برای بنده ارسال کرد؛ در گزارش همه موارد به صورت واضح آمده است. تا ساعتی دیگر این گزارش به کمیته انضباطی تحویل داده خواهد شد. انشالله ابتدای هفته آینده رأی کمیته انضباطی بدستمان می رسد و نتیجه آن هم قطعاً ابلاغ خواهیم کرد.

وی، خاطرنشان کرد: حضور تماشاگر در فوتبال یک غنیمت است و ما باید از این فرصت بیشتر استفاده کنیم. حضور هواداران در برخی مسابقات دسته یک حتی پر رنگ تر از لیگ برتر است. انشالله صبوری بیشتر هوادارن و پیگیری مسئولان اجرایی سبب شود دیگر از این صحنه ها شاهد نباشیم.اگر سنگی که دیروز پرتاب شد، خدایی نکرده به سر کمک داور می خورد و تبعات بدتری داشت، شاید هرگز آن فرد خود را نمی بخشید.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار