خبر

حمایت فدارسیون از تیم فوتبال نوجوانان

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ چمنیان، سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان، در پاسخ به این پرسش که تیم شما به چه حمایت هایی احتیاج دارد تا بتواند در رقابتهای مهم پیش رو عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشد، اظهار کرد: بعد از حضور موفقی که این تیم در رقابتهای آسیایی داشت و توانست کسب سهمیه کند، قطعاً در مسابقات جهانی با آمادگی بیشتری باید حضور پیدا کند.

وی، در ادامه گفت: در جلساتی که با ریاست فدراسیون، کمیته فنی و کمیته جوانان برگزار کردیم، خوشبختانه حمایت لازم را نسبت به این تیم داشتند. به نظر من این اراده وجود دارد تیم ملی نوجوانان و جوانان که هر دو در یک مقطع به مسابقات جهانی راه پیدا کرده اند، بتوانند شرایط بهتری را تجربه کنند.

چمنیان، در خصوص اهداف برگزاری دومین اردوی تیم اظهار داشت: دومین اردوی تیم پس از مسابقات آسیایی از روز گذشته آغاز شده و تا یکم دی ماه ادامه خواهد داشت. دو هدف عمده را در این اردو پیگیری می کنیم؛ اول اینکه بازیکنانی که بعد از آسیایی در باشگاه ها و لیگ های مختلف فعالیت می کنند را مورد ارزیابی مجدد قرار دهیم؛ همچنین بازیکنان جدیدی که به تیم دعوت شده اند را به لحاظ کیفی و فنی بررسی کنیم و اگر قابلیت لازم را داشتند، در اردوهای بعد شرکت دهیم.

مربی تیم ملی نوجوانان، در پایان گفت: پیش بینی شده که 17 دی ما در جام جهانی کوچک حضور پیدا کنیم و از هماوردی با کشورهای اروپایی درس بیاموزیم. اگرچه رده سنی که این مسابقات برگزار می شود، یک سال از ما بزرگتر است؛ اما مطمئنم با پتانسیل و استعدادی که این تیم دارد و هماهنگی نسبتاً خوبی که بازیکنان کسب کرده اند، بتوانیم از این مسابقات تجربه خوبی کسب کنیم.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار