خبر

حضور تیم دوم بانوان در مسابقات جهانی تیراندازی

بازگشت


به گزارش رادیو ورزش؛ براساس رده بندی جدید فیفا تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان با 1418 امتیاز و با دو پله صعود در جایگاه 55 جهان قرار گرفت.
مطهره علی آبادی، نائب رئیس بانوان فدراسیون تیراندازی، در خصوص جام جهانی تیراندازی که در باکو در حال برگزاری است، عنوان کرد: تیم اول که شامل ورزشکاران المپیکی است در کشور آلمان درحال تمرین هستند و خود را برای المپیک آماده می کنند. ما تیم دوم را به این مسابقات جهانی اعزام کرده ایم؛ با توجه به شرایط حاکم بر مسابقات این ورزشکاران می توانستند نتایج بسیار خوبی را کسب کنند. در این رقابتها آرمینا صالحیان توانست برای نخستین بار در مسابقات جهانی نفر نوزدهم شود که میان 80 نفر شرکت کننده مدعی نتیجه بسیار خوبی است. در بخش 3 وضعیت و تپانچه هنوز فرصت برای حضور ورزشکاران وجود دارد.
وی، در پاسخ به این سوال که وضعیت ورزشکاران را در این مسابقات چطور ارزیابی می کنید، بیان کرد: فدراسیون با تمام توان در خدمت ورزشکاران المپیکی است. ورزشکاران ما فرصت های کمی داشتند و اردوهای محدودی را تجربه کرده اند. هدف ما از حضور ورزشکاران در این مسابقات، کسب تجربه و نتیجه مطلوب بود. قطعاً ما در این مسابقات نتایج خوبی را بدست آورده ایم و بانوان ما ضعیف عمل نکرده اند.
وی، در ارتباط با سطح آمادگی ورزشکاران المپیکی که در اردوی هانوفر به سر می برند، گفت: بانوان ورزشکار ما با تمام قدرت تلاش می کنند و تمرینات خود را پیگیری می کنند. شرایط اردو برای المپین ها در هانوفر بسیار بهتر است؛ دیگر مشکل فشنگ ندارد و در سالن های استاندارد به تمرینات خود می پردازند.
برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.