خبر

حساسیت بازی بانوان والیبالیست مقابل تیم هند

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ نخستین دوره رقابتهای بین المللی ووشو بانوان جام صلح و دوستی یکشنبه شب با قهرمانی تیم ایران الف در زاهدان پایان یافت.

رئیس هیأت ووشو سیستان و بلوچستان در حاشیه مراسم پایانی این رقابت ها اظهار داشت:  این دوره از رقابت های بین المللی ووشوی بانوان در 2 بخش تالو و ساندا با حضور 80 ووشو کار در قالب 6 تیم از کشورهای ایران، پاکستان، هند و افغانستان از 2 مرداد به مدت 2 روز در سرسرای امام علی(ع) زاهدان برگزار شد.

تیم مرصاد بر سکوی نخست رقابت های والیبال بانوان شهرستان فراشبند ایستاد. در این رقابت ها که با شرکت پنج تیم در سالن شهدای این شهرستان برگزار شد، تیم های شرکت کننده با انجام 10 بازی به کار خود پایان دادند.

درپایان این رقابت ها پس از اینکه تیم مرصاد بر سکوی قهرمانی ایستاد، تیم ایران جوان، نایب قهرمان شد و تیم حجاب هم عنوان سوم را کسب کرد.

در گزارشی از کیانی، فریبا صادقی، سرمربی تیم ملی والیبال جوانان، در خصوص بازی که تیم ایران در مقابل ماکائو انجام داد، اظهار داشت: ماکائو تیمی است که از لحاظ توپ گیری، واقعاً قابل تحسین است. شاید از روی تور، زیاد حرفی برای گفتن نداشت، ولی در گیم سوم ما را کمی با چالش مواجه کرد. ما با تعویض تمام بازیکنان، قصد فرصت دادن به همه را داشتیم؛ به همین علت در گیم سوم، تا امتیاز 16 نزدیک به هم پیش رفتیم؛ ولی در کل نتیجه قابل پیش بینی بود و ما می دانستیم که با امتیاز 3-0 ماکائو را شکست خواهیم داد.

در این مسابقه، بیشتر ارنج را امتحان کردیم و سعی مان بر این بود که بازیکنانی که نیاز به تعویض دارند را ارزیابی کنیم.

وی، به حساسیت بازی مقابل هند اشاره کرد و گفت: اگر بتوانیم بازی فردا را ببریم، بدون پیش بینی بازیهای دور بعد، 4 پله صعود کرده ایم؛ به همین علت پیروزی در این مسابقه برایمان بسیار اهمیت دارد و بیشتر برنامه ریزی تمرینات تیم هم براساس همین بازی بوده است. تیم ما و هند از نظر تکنیکی و تاکتیکی بسیار نزدیک به هم هستند.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، با اجرای اختر زورقچیان، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود..

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.