خبر

حریفان ایران در فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا مشخص شدند

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ رقابتهای فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا از چهاردهم تا بیست و یک اسفند ماه به میزبانی مالزی برگزار خواهد شد. روز گذشته قرعه کشی این رقابتها انجام شد و ایران، بحرین، چین، افغانستان و مالزی در گروهقرار گرفتند.

شهریاری، رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال، در ارتباط با گروهی که ایران باید در آن به رقابت بپردازد و نحوه آماده سازی تیم گفت: در ابتدا قرار بود که 14 تیم در رقابتها شرکت کنند که در لحظات آخر میانمار از حضور در مسابقات انصراف داد. یک گروه پنج تیمی و دو گره چهار تیمی قرعه کشی شد که تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می کنند.

وی، در خصوص اردوهای آماده سازی تیم ملی، اظهار داشت: اردوهای تیم ملی فوتبال ساحلی در حال برگزاری است. طبق برنامه هایی که کادر تیم ملی فوتبال ساحلی در اختیار ما قرار داده است، بازیکنان 5 روز در اردو و 5 روز در استراحت خواهند بود. با توجه به شرایط آب و هوایی، اکثر اردوهای ما در شهرهای جنوبی برگزار می شود و تیم خود را برای تورنمنتی که اواخر بهمن در بوشهر برگزار می شود، آماده می کند. این تورنمنت قرار است 3 سال متوالی و به میزبانی پارس جنوبی برگزار شود.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار