خبر

توپ طلا در انتظار ستاره فوتبال جهان

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ جهانگیر چراتی، کارشناس برنامه درخصوص انتخاب برترین بازیکن سال فوتبال جهان، اظهار کرد: در حال نزیک شدن به زمانی هستیم که بهترین بازیکن سال فوتبال جهان معرفی خواهد شد و همه نگاه ها به دو ستاره فوتبال، رونالدو و لیونل مسی هست. این دو بازیکن در هفت سال اخیر عنوان برترین بازیکن سال فوتبال جهان را به دست آوردند و توپ طلای فوتبال جهان چهار مرتبه در اختیار مسی و سه مرتبه هم در اختیار رونالدو قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: حضور این دو فرد در فوتبال به این ورزش زیبایی و رونق خاصی داده است و بسیاری از افراد به دنبال تماشای هنرنمایی این دو بازیکن در میدان هستند. کوین کیگان، بازیکن محبوب فوتبال اروپا در سال های دور درباره این دو ستاره امروز اینگونه اظهار داشته است: ما خوش شانس هستیم که در عصر کریستیانو رونالدو و لیونل مسی زندگی میکنیم و به جای مقایسه آنها بهتر است که از وجود این دو بازیکن و رقابت بین آنها لذت ببریم.

شریفی، دیگر کارشناس برنامه در خصوص مسائل فدراسیون دو و میدانی گفت: متأسفانه یک سری از فدراسیون های ورزشی کشور، سال قبل از المپیک در حال تعیین تکلیف هستند که این اتفاق، اتفاق خجسته ای نیست. همه کشورهای صاحب ورزش در جهان به این سمت وسو حرکت کرده اند که بعد از سال المپیک هرتغییری که تصمیم دارند، در نظام ورزش خود ایجاد می کنند؛ همچنین یک برنامه مدون چهارساله دارند که چه اتفاقاتی می خواهد رخ دهد و روی کدام افراد، رشته ها، مربیان و بازیکنان باید سرمایه گذاری کنند.

کارشناس برنامه در ارتباط با تواضع در ورزش بیان کرد: یکی از تواضعات جدی که همه انسان ها به خصوص ورزشکاران باید داشته باشند، مقوله تواضع نسبت به استاد است. ما نباید فراموش کنیم که این توانمندی، فن، شهرت، علمی که در ورزش داریم توسط اساتید به دست آمده است.

برنامه زنده پنجره ای رو به شب، کاری ازگروه مسابقات ورزشی با  گزارش ورزشی های روز و تحلیل و گفتگو در مورد اخبار ورزشی ایران و جهان، هر شب از ساعت 22 به مدت 4 ساعت تقدیم به شنوندگان رادیو ورزش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار