خبر

تولد یک سالگی زنگ ملی ورزش

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، دکتر مهرزاد حمیدیان معاون وزیر ورزش در ارتباط تلفنی با برنامه صبح و ورزش در زمینه تفاهم نامه طرح زنگ ملی ورزش گفت: آموزش و پرورش توجه ویژه ای به این موضوع دارد. ما و همکاران رادیو ورزش و سرکار خانم آبروانی و مدیر رادیو ورزش به جمع بندی رسیدیم که با اجرای طرح امروز زنگ ورزش جای خودش را به خوبی در مدارس باز کرده است. فعالیت های ورزشی توسط دانش آموزان نخبه و با استعداد انجام می شود و این موضوع به دانش آموزان احساس اتکا و اعتماد به نفس بخشیده است. 5-10 دقیقه فعالیت حرکتی  نشاط و شادابی را به همه فضای آموزشی می پراکند.

دکتر قاسمی، مدیر رادیو ورزش گفت: از نقدها برای رونق زنگ ملی ورزش استقبال می کنیم. اولویت اول ما آموزش و پرورش است چراکه خاستگاه هر موضوعی که بخواهیم در جامعه نهادینه کنیم آموزش و پرورش است. با همکاری دکتر حمیدیان توانستیم در نقاط مختلف آموزش و پرورش کشور و همینطور در کارخانه ها و باشگاه ها زنگ ملی ورزش به صدا درآوریم.  تحقیقات جدید نشان می دهد بر خلاف تصور قبلی که می گفت سی دقیقه تا یک ساعت به صورت متمرکز ورزش کنید، پراکنده در طول روز ورزش کردن سلامتی را تامین می کند. ان شا الله زنگ ملی ورزش احساس نیاز به ورزش را در همه مرزدم بیدار کند. 

گفتنی ست زنگ ملی ورزش امروز در اولین سالگرد خود با اجرای مائده علاقه مند در مدرسه دکتر افشار منطقه 3 با شور و هیجان دانش آموزان اجرا شد.

لینک انتشار خبر در مطبوعات

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار