خبر

توافق رئیس فدراسیون دو و میدانی ایران و لهستان

بازگشت


به گزارش رادیو ورزش؛ کیهانی، رئیس فدراسیون دو و میدانی، در خصوص دیداری که با سفیر لهستان داشت، گفت: در هفته جاری میزبان رئیس فدراسیون دو و میدانی لهستان، یکی از کشورهای قدرتمند و صاحب سبک بودیم. در این دیدار مذاکرات متعددی برای توسعه روابط فی ما بین و استفاده از ظرفیت دو و میدانی کشور لهستان انجام دادیم. دیروز، در آخرین روز سفراولشفسکی، رئیس فدراسیون لهستان برای توسعه بیشتر روابط دوجانبه و تسهیل در امور با سفیر لهستان در تهران دیداری داشتیم.  
وی، درباره بازدید خود از اردوی کیش اظهار کرد: با توجه به اینکه اولشفسکی خود یکی از مربیان صاحب سبک در دنیا است و یکی ازشاگردانش در 2 دوره پیاپی المپیک به مدال طلا دست پیدا کرده است، تصمیم گرفتیم از اردوی تیم ملی دو و میدانی که به مدت 21 روز در جزیره کیش در حال پیگیری است، بازدیدی به عمل بیاوریم و از نزدیک شاهد کم  و کیف  تمرینات باشیم؛ همچنین در بحث پرتابها بتوانیم از نقطه نظرات رئیس فدراسیون دو و میدانی لهستان استفاده کنیم.
کیهانی، ادامه داد: خوشبختانه کمپ تمرینی جزیره کیش مورد استقبال اولشفسکی قرار گرفت و حتی صحبت هایی مبنی بر تشکیل کمپ ها و اردوهای تیم ملی لهستان در جزیره کیش انجام شد.  
رئیس فدراسیون دو و میدانی، خاطرنشان کرد: ما در 3 موضوع با رئیس فدراسیون لهستان به توافق رسیدیم. موضوع اول حضور ملی پوشان شاخص ما در کشور لهستان با هدف آمادگی برای بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا بود؛ مورد دوم برگزاری اردوی مشترک تیم ملی لهستان در ایران و موضوع سوم که بسیار حائز اهمیت است، کمک کشور لهستان به توسعه دانش مربیان دو و میدانی ایرانی به عنوان یک کار بلند مدت و اساسی فدراسیون بود.
برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.