خبر

تلاش بانوی شمشیرباز برای کسب سهمیه المپیک 2020

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ مسابقات ووشو قهرمانی بانوان مازندران، انتخابی قهرمانی کشور با درخشش بانوان ووشوکار نوشهری و قهرمانی تیمی این شهر در آمل پایان یافت.

تیم قایقرانی بانوان هرمزگان موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی رقابتهای آب های آرام بانوان کشور شد و بر سکوی دوم این رقابتها ایستاد.

برترین های رقابت های رنکینگ بدمینتون بانوان کشور در شاهرود در دو بخش انفرادی و تیمی مشخص شدند.

مهسا پور رحمتی، شمشیرباز آذربایجان شرقی عنوان برتر رقابت های شمشیربازی قهرمانی بانوان کشور در اسلحه اپه را از آن خود کرد.

در بخش پیگیری یک خبر، سمانه خورشیدی، شمشیرباز همدانی، در ارتباط با مشکلات ملی پوشان این رشته ورزشی گفت: مشکل اعظم شمشیربازان کشور وسایل است؛ زیرا این رشته مانند تکواندو یا شنا نیست که ورزشکاران وسایل مورد نیازشان را از مغازه های سطح شهر خود خرید کنند و باید حتماً با یک سری مجوزها از خارج کشور وسایل ما تهیه شود. با تمام تلاشهایی که هیئت هنگام اعزام به مسابقات برای تهیه وسایل می کند، متأسفانه در مسابقات باز با کمبود وسیله مواجه هستیم.

وی، در ادامه عنوان کرد: به اعتقاد بنده نباید به کم قانع شویم. اگر من فقط قهرمان کشوری را می دیدم، مسلماً به همین قهرمان کشوری هم نمی رسیدم. برای هر ورزشکاری حضور در المپیک مثل یک رویا می ماند و فکر می کنم چشم اندازی که همه ورزشکاران برای خود در نظر می گیرند المپیک باشد. امیدوارم با همه تلاشهایی که می کنم و استارتی که زده ام خود را به المپیک 2020 برسانم.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.