خبر

تحلیل بازیکنان جوان ساپیا و فوتبال جزیره ای استقلال

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ سیدصالحی، کارشناس فوتبال، در تحلیل بازیهای روز گذشته بیان کرد: اولین بازی دیروز، دیدار تیم های سپاهان و سایپا بود. سپاهان پس از چند هفته ناکامی، حدوداً سه هفته است که با توجه به تغییراتی که در فاز دفاع و حمله تیم ایجاد کرده، همچنین با آوردن مهرداد محمدی در نوک پیکان در حال بازگشت به روزهای اوج خود است. این تیم با میانگین سنی 24 سال، یکی از تیم های جوان لیگ امسال به شمار می رود. دیروز با گلی که در اوایل بازی به ثمر رساندند توانستد شرایط را به نفع خود کنند. در مقابل، تیم سایپا شرایط خوبی ندارد و بازیکنان خوبی را جذب نکرده است؛ به نظر من فرکی در نیم فصل دوم با اضافه کردن تعدادی بازیکن بتواند تیم را از بحران درآورد.

وی، در ادامه گفت: در بازی دوم که تیم نفت و استقلال تهران به مصاف یکدیگر رفتند، از هیجان خوبی برخوردار بود. استقلال این روزها خوب بازی نمی کند و منصوریان کار سختی را در پیش دارد. این تیم مانند جزیره ای می ماند که هیچ اتحادی بین آن نیست و ساختار دفاعی آن دچار مشکل است. به نظر من بازیکنانی که منصوریان جذب کرده است در حد و اندازه استقلال نیستند؛ استقلال تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگ می خواهد. مسئولان باید به منصوریان فرصت بدهند؛ او آدم بزرگی است.

در بازی سوم که بین نفت و گاز گچساران و تراکتورسازی بود، بازیکنان قلعه نویی بسیار خوب و با برنامه بازی کردند. جاسم کرار، یکی از بازیکنان کلیدی تیم تراکتورسازی بود. البته نباید از بازی خوب نفت و گاز بگذریم، شاگردان یزدی هم عملکرد خوبی داشتند

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار