خبر

تبعیضات بودجه ای در ورزش

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، محسن بیگلری نماینده مجلس درباره بودجه ورزش گفت: سال هاست در مورد ورزش بی مهری شده است. ضمن این که کلمه جوانان تنها به عنوان یک کلمه در کنارعنوان وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته است و هیچ اقدامی از سوی مسئولان برای جوانان صورت نمی گیرد. این مشکلات هم به مسائل اعتباری باز می گردد و هم به مسائل مدیریتی. بارها گفته ایم عقل سالم در بدن سالم و یا این که ورزش از اعتیاد جلوگیری می کند اما در عمل اتفاقی رخ نمی دهد. متاسفانه تبعیضاتی در ورزش وجود دارد هم در استان ها و هم در میان رشته های ورزشی. مسئولان و حتی ما در حق بسیاری از رشته ها ظلم می کنیم. بودجه بسیاری از رشته ها  را به دیگر رشته ها از جمله فوتبال اختصاص می دهیم.

وی افزود: معتقدم باید در تقسیم بودجه به عدالت رفتار شود. به علاوه این که باید به قهرمانان ورزشی توجه بیشتری شود. استان ما کردستان استانی محروم و مرزی است و زمانی که ورزشکاران به دلیل مشکلات به بنده مراجعه می کنند باعث شرمساری من است.

میرزاییان کارشناس فوتبال درباره بازی استقلال و نفت اظهار داشت: نوع تفکر در بازی نقش دارد. منصوریان تفکری آماتوری و دایی تفکری حرفه ای داشت. تمام مباحث انگیزشی و انرژی نیمکت به زمین انتقال می یابد. انرژی باخت بر روی نیمکت استقلال حاکم بود که به زمین نیز منتقل شد. استقلال شرایط خوبی ندارد و منصوریان دائما دست به تغییرات می زند. فشار جام حذفی و فشار تماشگران بر روی استقلال زیاد شده است و این موضوع باعث باخت استقلال شد.

میرزاییان تصریح کرد: تیم استقلال کنترل بازی را ندارد و کنترل به به کادر فنی بر می گردد.

همیشه با ورزش از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 18:30 با اجرای شهاب قاسمی تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.