خبر

تأثیر ورزش بر آینده شغلی دانشجویان

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ دکتر محمد پورکیانی، مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به تشریح وظایف این پست پرداخت و گفت: به لحاظ سازمانی، بنده مسئول تربیت بدنی دانشگاه ها هستم و جزء وظایف قانونی و مأموریت های مصوب شده برای این پست، انجام یک سری امور، فعالیت ها و سیاست گذاریها است.

وی، تأکید کرد: به عنوان یک کارشناس ورزشی معتقدم بخشی که می تواند دانشجویان نسل جدید ما را برای در دست گرفتن امور مختلف مدیرتی در کشور به طور کاملتری پرورش دهد، ورزش و تربیت بدنی است؛ از این جهت احساسی که در وزارت علوم و دانشگاه ها در خصوص اهمیت درس تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی بوده، یک مدیر کل را برای این هدف در ساختار تربیت بدنی وزارتخانه و ساختار تشکیلاتی دانشگاه ها سازماندهی کرده است.

دکتر پورکیانی، افزود: علاوه بر بخش آموزشی و پژوهشی که دانشکده های تربیت بدنی برعهده دارند، بخش تربیت بدنی و فوق برنامه هم برعهده ادارات تربیت بدنی در دانشگاه ها است.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، با اجرای ارمنده، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار