خبر

تأثیر مدال آوری علیزاده در افزایش انگیزه بانوان تکواندوکار

بازگشت


به گزارش رادیو ورزش؛ رقابتهای پینگ پنگ شهرستان رستم برگزار شد و نفرات برتر آن مشخص شدند. دراین مسابقات که به مناسبت هفته دفاع مقدس (سی و یکم شهریور تا ششم مهر) در سالن پینگ پنگ شهرستان رستم برگزار شد، بانوان شرکت کننده به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند .در پایان این بازی ها، شهرزاد دارابی به عنوان قهرمانی دست یافت، مریم سعیدی نایب قهرمان شد و شقایق نگین تاجی هم سکوی سوم را به خود اختصاص داد.
رقابت‌های تنیس روی میز دسته برتر بانوان بزرگسالان کشور در روزهای ۱۵ و ۱۶ مهر ماه در آکادمی مجموعه انقلاب برگزار می‌شود. در این مسابقات 16 بازیکن حضور دارند؛ ندا شهسواری، محبوبه عمرانی و النا تیتارنکو بازیکنی هستند که در این رقابتها حضور نخواهند یافت. ورزشکاران ابتدا در چهار گروه به رقابت می‌پردازند و پس از تعیین مقام در مرحله گروهی مسابقات خود را در مرحله دوم تا مشخص شدن نفرات اول تا شانزدهم ادامه می‌دهند.
رقابتهای هفته دوم و سوم لیگ برتر تکواندو(جام کوثر) روز گذشته برگزار شد.
در بخش پیگیری یک خبر، بهناز قورچیان، مسئول کمیته مسابقات بانوان فدراسیون تکواندو، به افزایش کمی و کیفی تیم های شرکت کننده اشاره کرد و اظهار داشت: امسال اولین سالی است که 12 تیم، با اقتدار در مسابقات حضور دارند؛ زیرا بازیکنان خوب در تمامی تیم ها پخش شده اند و تقریباً اکثر تیم ها در مقابل هم قدر هستند و رقابتها سنگین است.
وی، در پاسخ به این سوال که رقابت امسال، چه تفاوتی با دوره های قبل دارد، عنوان کرد: با توجه به حضور بازیکنان سطح بالا، رقابتهای امسال نسبت به سال گذشته، بسیار نزدیک به هم و سنگین است.
مسئول کمیته مسابقات بانوان فدراسیون تکواندو، نیز در پاسخ به این پرسش که مدال آوری کیمیا علیزاده چه تأثیری در استقبال علاقه مندان داشته است، گفت: مسلماً انگیزه زیادی در دیگر ورزشکاران ایجاد کرده است؛ افزایش تعداد تیم های شرکت کننده نسبت به سالهای گذشته، گواه این مسئله است.  
وی، خاطرنشان کرد: علیزاده، در حال حاضر عضو تیم لوازم خانگی کن است؛ اما به دلیل انجام یک جراحی کوچک تا به اکنون در این تیم بازی نکرده است.
برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.