خبر

بهینه سازی تولیدات ورزشی با مدیریت کیفیت

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ برای استقرار مدیریت کیفیت در ورزش می توان از استانداردهای بین المللی سازمان ایزو بهره جست. چرا که استفاده از این سیستم کیفیت مدیریت می تواند باعث خدمات بهتر به ورزشکاران و رضایتمندی آنان شود. با توجه به اینکه مدیران و کارکنان مراکز ورزشی در تمام مراحل ارائه خدمات در ارتباط و تعامل با ورزشکارانند؛ این سیستم می تواند به این موضوع کمک زیادی کند.

 یکی از ابزارهای اجرای مدیریت کیفیت برای سازمان ها و باشگاه های ورزشی کسب استانداردهای کیفیت است و برای بدست آوردن کیفیت خدمات، سازمان ها وباشگاه ها باید خودشان را با استانداردها مقایسه کنند که این مقایسه می تواند سبب اندازه گیری عملکرد آنان، تشخیص نقاط قوت و ضعف، جلوگیری از خرج های اضافی و صرفه جویی در زمان گردد.

حامدی پور از تولیدکنندگان محصولات ورزشی در خصوص نقش امکانات در بهسازی تولید و بالا بردن کیفیت کالا گفت: طبیعتا ما از نظر امکانات اولیه تولید نظیر ماشین آلات و کلاس لازم در مقایسه با دنیای امروز، شرایط مطلوبی نداریم. اگر دولت روی واردات مواد اولیه تولید پوشاک ورزشی نظیر نخ، پارچه و دستگاه ها نظارت داشته باشد و از واردات پوشاک و منسوجات آماده جلوگیری کند قاعدتا به پیشرفت تولیدکننده داخلی کمک خواهد شد.

وی تصریح کرد: حمایت دولت و اتحادیه ها از تولیدکننده، تشویق معنوی تولیدکنندگان، برخورداری از امکانات روز دنیا، دوری از سیاست های شتابزده و استفاده از نظرات کارشناسی می تواند برند ایرانی را در سطح دنیا مطرح کند.

برنامه زنده فرهنگ و ورزش کاری از گروه تفریحات ورزشی با اجرای خسرو والیزاده در جهت اعتلای فرهنگ ورزش روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۱:۳۵ به مدت ۸۵ دقیقه، از رادیو ورزش پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار