خبر

برگزاری سمینار دانش افزایی داوران فوتبال

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ علی دهقانی، عضو دپارتمان داوری، در ارتباط با سمینار دانش افزایی داوران که در جزیره کیش در حال برگزاری است، بیان کرد: هر سال بین نیم فصل مسابقات لیگ برتر فوتبال دوره ای برای داوران لیگ برتر برگزار می شود که در آن علاوه بر مرور قوانین، اشکالاتی که در نیم فصل اول وجود داشته را برای مربیان پخش می کنیم تا این ایرادات در نیم فصل دوم به حداقل برسد.
وی، در پاسخ به این سوال که چه کسانی در این دوره ها تدریس می کنند، اظهار داشت: در این دوره کامرانی فر، رئیس دپارتمان و کسی که سابقه حضور در جام جهانی، 2 جام باشگاه های جهان و المپیک  را دارد به تدریس می پردازد.
دهقانی، در ادامه گفت: ما دوست داشتیم که در این دوره از بوساکا و روزتی استفاده کنیم؛ اما با توجه به ترافیک کاری و مشکلاتی که داشتند، نتوانستند حاضر شوند. بوساکا باید در جام باشگاه های جهان سوت می زد؛ سپس در مسابقات جام ملت های آفریقا حضور پیدا می کرد. بوساکا تا 2 ماه آینده به ایران سفر می کند و در خدمت وی خواهیم بود. روزتی هم سمیناری در ایتالیا داشت که دقیقاً مصادف با تاریخ برنامه های کلاسی ما بود؛ وی قول داده که به زودی عازم تهران شود.
برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار