خبر

برگزاری رقابتهای تیراندازی معلولین پس از وقفه ای 4 ساله

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ رئیس هیئت کبدی استان کرمانشاه از حضور تیم کبدی بانوان استان در مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ برتر باشگاه های کشور به منظور راهیابی به مرحله نهایی این مسابقات خبر داد. مختار صیدی گفت: تیم کبدی بانوان استان امروز راهی اراک می شوند تا از فردا در مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ برتر با هم گروهی های خود مسابقه دهد.

تیم ملی جوانان کشور، به منظور حضور در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی زیر 19 سال آسیا، شب گذشته عازم ویتنام شدند.

مسابقات تکواندوی قهرمانی کشور در بخش بانوان انتخابی تیم ملی، دیروز در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار شد.

رقابتهای تیراندازی معلولین کشور قرار است بعد از وقفه ای حدوداً 4 ساله برگزار شود.

در بخش پیگیری یک خبر، رقیه الله کرم، رئیس انجمن تیراندازی فدراسیون جانبازان و معلولین در خصوص علت وقفه ایجاد شده در رقابتها گفت: مسابقات بانوان پس از 3،4 سال برگزار می شود. دلیل وقفه به وجود آمده در برگزاری این رقابتها کمبود بودجه و عدم آمادگی استان ها بوده است. آرزو می کنیم که انشالله مسابقات قهرمانی کشور از جهت برگزاری کیفیت لازم را داشته باشد و ورزشکاران شرکت کننده در سطح بالایی باشند؛ زیرا رکورد خاصی را در هر ماده قرار داده ایم و طبق همان رکورد نفرات باید شرکت کنند. ما دوست داریم آنقدر رقابتها نزدیک باشد که به سختی نفرات را انتخاب کنیم؛ متأسفانه تا اکنون به این آرزو نرسیده ایم.

در گزارشی، حسین امیری، سرمربی تیم ملی تیراندازی معلولین، برنامه های تیم ملی را اینطور تشریح کرد: به اعتقاد من اگر اخلاق حرفه ای را رعایت کنیم، بسیاری از مسائل حل خواهد شد. برنامه ما این است که اردوهای آموزشی را بعد از مسابقات قهرمان کشوری برگزار و ورزشکاران دیگر رشته ها را فعال کنیم. قطعاً نفراتی به تیم ملی اضافه خواهند شد.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.