خبر

برنامه های ورزشی هفته بسیج

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ سردار یزدانی، رئیس سازمان ورزش بسیج کشور، در ارتباط با برنامه های این سازمان برای هفته بسیج گفت: ما به مناسبت این هفته، نمایشگاهی در ارتباط با فعالیت های ورزش بسیج اقشار مختلف در مجتمع ورزشی 5 آذر برقرار کرده ایم که عملکرد 5 ساله بسیج را به معرض دید مسئولین و متخصصین گذاشته ایم.

وی، در ادامه گفت: برای هفته بسیج ما 2 برنامه کلان داریم؛ از جمله: کوهپیمایی عمومی را به همه پایگاه های شهرستان ها ابلاغ کرده ایم. برای روز جمعه راهپیمایی و دوچرخه سواری را بنا به استعداد هر شهرستان درنظر گرفته ایم که از مساجد آغاز می شود و تا مصلای نماز جمعه ادامه پیدا می کند که در انتها افراد در نماز جمعه حضور پیدا خواهند کرد. 2 همایش بزرگ برای خواهران پیش بینی کرده ایم که از فردا آغاز می شوند؛ یکی همایش ورزشهای رزمی با نام اقتدار که به میزبانی تهران برگزار خواهد شد؛ همچنین مسابقات کشوری پینگ پنگ و دارت را برای اواخر هفته بسیج در نظر گرفته ایم.

سردار یزدانی، افزود: در زمینه ورزش بسیج 2،3 کار بی نظیر صورت گرفته است؛ با حمایت های دوستان 3 هزار سالن ورزشی در طول این 5 سال ساخته شده است. 17 هزار مربی و  مدیر برای اداره اماکن ورزشی تربیت شده اند. بسیج به عنوان اولین نهادی که توانسته به صورت کمی 17 هزار نونهال را برای استعدادیابی 7 رشته پرمدال در دستور کار خود داشته باشد که بخش عمده افراد شناسایی شده پس از گذراندن آزمون های مختلف، اکنون در پایگاه های استعدادیابی سراسر کشور درحال تعلیم هستند. برابر آخرین آماری که باشگاه مرکزی مقاومت به ما داده  365 نفر از این استعدادها توانسته اند در مقاطع مختلف سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان به اردوهای تیم ملی راه پیدا کنند. امیدوارم این مسیر در برنامه ششم نیز با قوت تمام ادامه پیدا کند.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار