خبر

برنامه های رئیس جدید فدراسیون ناشنوایان

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ روز گذشته در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش ناشنوایان که به ریاست نصرالله سجادی برگزار شد، مصطفی کریمی با کسب 22 رأی از 40 رأی به مدت 4 سال به عنوان ریاست فدراسیون ناشنوایان انتخاب شده اند.

کریمی، رئیس جدید فدراسیون ناشنوایان، برنامه های خود را تشریح کرد و گفت: من به مدت 4 سال عضو هیئت رئیسه فدراسیون ناشنوایان بوده ام؛ بنابراین زوایای گوناگون ورزش ناشنوایان را می شناسم. در ورزش ناشنوایان 20 رشته وجود دارد که ایران در 15 رشته فعال است. با توجه به اینکه سال آینده المپیک 2017 را در ترکیه داریم؛ بلافاصله باید ستاد بازیها تشکیل شود و سیاست گذاری کنیم که قصد ما از حضور در این رقابتها چیست. المپیک جای کسب تجربه نیست، ورزشکاران باید بتوانند سکوهای المپیک را فتح کنند.

وی، افزود: ما مشکلات عدیده ای داریم؛ تمامی هیأت های استان ها به لحاظ مالی با مشکل مواجه هستند و باید یک فکر اساسی شود. در حوزه ناشنوایان، شاید مردم برای باقیات و صالحات و جلب رضایت خداوند رغبت بیشتری برای کمک مالی داشته باشند.

کریمی، در پاسخ به این سوال که از ایران چه تعداد رشته در المپیک ترکیه حضور خواهند داشت، گفت: ما نیاز به حداقل 2 هفته فرصت داریم تا بتوانیم رکورد ادوار گذشته را بررسی کنیم؛ همچنین باید به دنبال مسائل کیفی سایر رشته ها باشیم. در رشته هایی که امکان کسب مدال است، طبیعتاً باید حضور پیدا کنیم. با سیاست گذاری مجمع و وزارت ورزش و جوانان تصمیماتی را اتخاذ خواهیم کرد.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار