خبر

بررسی هفته پنجم لیگ برتر فوتبال

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، هفته پنجم لیگ برتر با 8 بازی پیگیری شد که در نتایج زیر بدست آمد:

گسترش فولاد  0   1 سیاه جامگان                       پدیده  0     0استقلال خوزستان

نفت تهران 2     1 صنعت نفت آبادان                 صبای قم1    1 ذوب آهن

تراکتورسازی0    0پرسپولیس                         فولاد2     2 سایپا       

سپاهان 1        1 پیکان                                استقلال2    2ماشین سازی تبریز

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقات پیرامون بازی پرسپولیس و تراکتورسازی گفت: از رادیو ورزش و رسانه های دیگر خواهشمندم اتفاقات تبریز را تنها در این چند روز پیگیری نکنند بلکه به طور ریشه ای به این مسئله پرداخته شود. اگر سنگ ها به سر کسی می خورد چه اتفاقی می افتاد؟

وی درباره آمادگی تیم پرسپولیس برای دربی جمعه اظهار داشت: وضعیت تیم خوب است. تا پنج شنبه هر روز یک جلسه تمرین برگزار می شود و بازیکنان از پنج شنبه به مدت یک روز به اردو می روند. تنها بازیکن مصدوم ما وحید امیری است که در مقابل چین آسیب دید. امیدوارم این بازیکن به بازی با استقلال برسد.

پورموسوی سرمربی تیم استقلال خوزستان درباره تیم اش تصریح کرد روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم، تیم ما از مشکلات مالی رنج می برد. از غیرت بازیکنانم خوشحالم که با وجود مشکلات از دل و جان بازی کردند. مسئولان استان به دنبال حل مشکلات هستند. در برابر پدیده، روند بازی از دستمان خارج شد و مساوی کردیم.

وی درباره اهداف تیم برای حضور در باشگاه های آسیا تصریح کرد ابتدا باید دغدغه های مختلف بازیکنان حل شود، تیم به آمادگی روحی و روانی دست یابد و بعد خود را برای حضور در باشگاه های آسیا آماده کنیم.

رضا رجبی کارشناس فوتبال درباره وضعیت تیم استقلال خاطر نشان کرد منصوریان در استقلال استراتژی خود را بر رقابت با تیم های دیگر و مسائل حاشیه ای متمرکز کرده است. ساختار سال گذشته تیم را حفظ نکرد و تغییرات زیادی را به وجود آورد. نتوانست بازیکنان خوبی را جذب کند. استراتژی و سیستم مناسبی برای هدایت تیم ندارد. وضعیت بدنی بازیکنان مناسب نیست. وحدت تاکتیکی وجود ندارد، تعویض ها نامناسب است، تیم از لحاظ روحی روانی در شرایط خوبی نیست و در نهایت این که استقلال هیچ پیشرفتی نداشته است.

همگام با ورزش دوشنبه ها ساعت 18:30 با اجرای خسرو والی زاده پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار