خبر

بررسی حواشی و مشکلات فوتسال

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ سید مهدی ابطحی، مربی و کارشناس فوتسال، در ارتباط با اتفاقی که در بازی گیتی پسند افتاد گفت: اتفاقی که در این مسابقه افتاد با هیچ یک از اهداف ورزش همخوانی نداشت. ورزش، پدیده ای است که به جامعه کمک می کند؛ اما چنین اتفاقاتی مسلماً به ضرر جامعه خواهد بود؛ به همین جهت بنده هیچ صحبتی برای این اتفاق ندارم.

گیتی پسند 3 نفر از بهترین بازیکنان دنیا را در اختیار دارد. جدول طوری بود که این تیم در ابتدا بازیهای ساده ای داشت؛ سپس با بازیهای سختی مواجه شد. یکی از مواردی که باعث نتیجه گیری تیم می شود، جدول بازی است.

به اعتقاد من اتفاق دیگری افتاده است، شاید دیگر تیم ها رفتارهای ناشایستی را انجام داده باشند؛ به طور مثال به داوری، فدراسیون یا مطبوعات نفوذ کرده باشند و زمانیکه می بینند قدرت کمتری نسبت به این تیم دارند در خود بازی مشکلاتی را ایجاد می کنند

وی، در پاسخ به این سوال که چرا فوتسال ما دستخوش حوادث و حاشیه فراوانی است، تشریح کرد: مهمترین هدف باشگاه ها از تیم داری، قهرمانی است و زمانی که به هدف غایی نمی رسند، دست به کارهایی می زنند که به هیچ وجه قابل توجیه نیست.

ابطحی، تأکید کرد: هیئت رئیسه باید از افرادی تشکیل شود که  تیم دار نباشند و بسیار قوی عمل کنند. زمانیکه تعدادی از افراد تیم دار در هیئت رئیسه حضور داشته باشند، مشخص است که به نفع تیم خود رفتار می کنند و این خود به خود مشکلاتی را به وجود می آورد.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

mailلینک این خبر در سایت باشگاه خبرنگاران جوان

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار