خبر

بررسی حضور بانوان فوتسالیست در مسابقات گوآتمالا

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم ملی فوتسال بانوان کشور پس از درخشش در رقابت های آسیایی یکی از مدعیان جام جهانی به حساب می آید؛ اما بعد از اینکه همه چشم انتظار حضور بانوان در مسابقات گوآتمالا بودند؛ متاسفانه کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کشور از عدم اعزام بانوان ملی پوش کشورمان به رقابت های جام جهانی این رشته به دلیل مشکلات مالی و نبود فرصت کافی  برای اخذ ویزای گوآتمالا خبر داد. این تصمیم انتقادات زیادی را در رسانه های مختلف به دنبال داشت.

اما خبرهای خوشحال کننده حاکی از آن است که مشکلات در حال برطرف شدن است. تابش، نماینده مجلس شورای اسلامی و نائب رئیس اول فراکسیون ورزش در مجلس در این رابطه اظهار نمود:ارتقای ورزش بانوان یکی از الویتهای سیاست های راهبردی دولت و وزارت ورزش و جوانان است. از این رو مطابق دستور ریاست جمهوری هزینه حضور تیم فوتسال بانوان در این مسابقات از طریق وزارت ورزش و جوانان تامین خواهد شد. وی درباره مشکل دریافت ویزا افزود: به علت عدم وجود سفارتخانه کشور گوآتمالا در ایران، مسئولان تیم برای اخذ ویزا باید از طریق یکی از کشور های آمریکا، آلمان و مکزیک اقدام می کرد؛ که در مورد آمریکا غیرممکن و درمورد آلمان زمان بر بود. از طرفی خود کشور گوآتمالا هم می تواند ویزای فرودگاهی برای ورزشکاران صادر نماید. در غیر این صورت از طریق کشور مکزیک مشکل صدور ویزا حل خواهد شد.

به گفته وی: مسئولین ورزش کشور، نهایت تلاش خود را جهت اعزام بانوان فوتسالیست کشورمان به رقابت های جهانی گوآتمالا به کار خواهند بست .

در چارچوب رقابت های سری A فوتبال ایتالیا بازی بین آث میلان و آتالانتا راس ساعت 23:15 در برنامه پنجره ای رو به شب از رادیو ورزش به طور زنده گزارش شد.

برنامه زنده پنجره ای رو به شب، کاری ازگروه مسابقات ورزشی با میان برنامه های متنوع و نیز گزارش ورزشی های روز و تحلیل و گفتگو در مورد اخبار ورزشی ایران و جهان، هر شب از  ساعت 22 تا 2 بامداد تقدیم به شنوندگان رادیو ورزش می شود.

مونا رئیس پور، خبرنگار افتخاری شبکه رادیویی ورزش

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


آخرین اخبار