خبر

بازی سخت تیم فوتبال ایران برابر قطر

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال درباره بازی ایران و قطر گفت: ما همیشه در بازی با قطر مشکل داشته ایم. البته در رویایی با تیم های عربی مشکل داریم. قطری ها 14 بازیکن از کشورهای دیگر را به خدمت گرفته اند. در این میان هواداران ایرانی نیز می دانند وظیفه شان چیست.

وی ادامه داد کی روش مربی بزرگی است که از زوایای بازی خارج از زمین اطلاع دارد. کی روش تیم را جوان کرده است. این جوانان می توانند به کشورهای دیگر ترانسفر شوند. اکنون چهره تیم ملی ترکیبی از جوانان و بازیکنان باتجربه است.

صادق داداشی کارشناس دوومیدانی درباره ضعف عملکرد المپین های دو و میدانی اظهار داشت در المپیک 540 مدال شنا، ژیمناستیک و دو و میدانی تقسیم می شود. حال باید دید سهم ایران دراین رشته های پایه چقدر است؟ ما چقدر در این رشته ها سرمایه گذاری کرده ایم؟ عادت کردیم روزهای اول عملکرد ورزشکاران را ارزیابی می کنیم و بعد از آن همه چیز را فراموش می کنیم. یکی از این دلایل عدم موفقیت می تواند عدم توجه به مربیان پایه در شهرستان ها باشد.

حسین شایان عضو کمیته فنی فدراسیون دو ومیدانی درباره المپین ها دو و میدانی تصریح کرد عملکرد دوو میدانی کاران قابل قبول نبود. اما برای اولین بار توانستیم به 10 سهمیه A در المپیک دست یابیم. در 7 رشته دو و میدانی که 10 ورزشکار ما حضور داشتند 573 ورزشکار دیگر شرکت داشتند. اما فقط 14 نفر از آنان توانستند رکورد خود را تکرار کنند. یعنی چیزی کمتر از 4 درصد. ورزشکاران ما نیز نتوانستند به رکوردهای خود برسند که تا حدی طبیعی است.

همیشه با ورزش هر شب ساعت 18:30 با اجرای شهاب قاسمی به بررسی موضوعات ورزشی می پردازد.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار