خبر

بازی ایران و سوریه ؛ فوتبالی که فوتبال نبود

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، کاظم دلخوش عضو فراکسیون ورزش در مجلس درباره اقداماتی که لازم است وزیر جدید وزارت ورزش و جوانان انجام دهد گفت: سلطانی فر برای تحقق اهداف خود باید به این نکات توجه کند. استفاده از توانمندی جوانان، ورزشکاران و متخصصان در امر ورزش، بها دادن به قهرمانان و پهلوانان، یافتن منابع مالی برای ورزش، ایجاد زیرساخت، اتمام پروژه های نیمه کاره ورزشی در کشور، باز کردن عرصه برای حضور بخش خصوصی، بسیج امکانات، توسعه ورزش همگانی و ورزش بانوان و شناسایی و بهره گیری از خیرین ورزشی.

رسول کربکندی مربی فوتبال درخصوص بازی ایران و سوریه اظهار داشت جای تعجب دارد که چطور فیفا اجازه داد بازی تیم ملی کشورمان در چنین زمینی و با چنین شرایطی برگزار شود. شرایط برای سلامت بازیکنان بسیار خطرناک بود. سوریه از این مسابقه اهدافی داشت که به آن رسید. آن ها قبل از این با کره مساوی کرده بودند و قصد داشتند در برابر ما هم به نتیجه مساوی برسند. تعداد حملات دوتیم با توجه به وضعیت زمین به تعداد انگشتان دست نمی رسید. بازیکنان برای کنترل و ایجاد موقعیت ریسک نمی کردند.

کربکندی تصریح کرد: تعدادی از بازیکنانمان را در اختیار نداشتیم که البته نبودن آن ها تاثیری نداشت چون این فوتبال، فوتبال نبود. بازیکنان تمام تلاش خود را کردند. ما با توجه به گل های خورده حالا یک خط دفاع ایده آل داریم.

همیشه با ورزش هر روز به جز جمعه ها ساعت 18:30 با اجرای خسرو والی زاده تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار