خبر

بازدید استاندار قزوین از اردوی تیم ملی کبدی بانوان

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ سمانه بیرامی، اسکی باز، در ارتباط با موفقیتی که در رقابتهای بین المللی اسکی صحرانوردی کسب کرد، گفت: اسکی صحرانوردی رشته ای است که ما در آن کوه را به صورت سربالایی طی می کنیم و مسافتش از 5 کیلومتر شروع می شود. مسابقات ما در بخش 5 کیلومتر، 10 کیلومتر و 1600 متر برگزار شد که دو مرحله بود و هر مرحله 2 روز به طول انجامید که به لطف خداوند متعال هر 4 روز را موفق به کسب مقام اول شدم.

وی، اضافه کرد: یک مرحله دیگر از این رقابتها باقی مانده است که این مرحله هم شامل 2 روز مسابقه می شود؛ باید در 10 کیلومتر پاتیناژ و 1600 متر کلاسیک به رقابت بپردازم.

بیرامی، خاطرنشان کرد: این رشته فوق العاده سنگین است. ما باید تابستان ها هر روز تمرینات سختی داشته باشیم تا بتوانیم زمستان ها مسابقات را به خوبی پشت سر بگذاریم.

در بخش با فدراسیون ها، ابوذر مارکولایی، از روابط عمومی فدارسیون کبدی، اخبار کبدی را بدین صورت شرح داد: نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی بانوان در رده سنی جوانان از روز 15 دی ماه در شهر اقبالیه استان قزوین در حال پیگیری است. روز گذشته دکتر همتی، استاندار قزوین با حضور در محل اردو، از تمرینات تیم ملی جوانان بازدید کرد. در این دیدار، بازیکنان تیم ملی درخواست حمایت بیشتر از استاندار قزوین داشتند که با استقبال وی مواجه شدند؛ دکتر همتی به اهالی این رشته قول ساخت یک خانه کبدی در استان قزوین را داد. اردوی آماده سازی جوانان تا روز 22 دی ماه دنبال خواهد شد.

برنامه زنده "نیمکت" برنامه ای تفریحی با رویکرد سرگرمی و خانواده است که با آیتم های گزارش ورزش های همگانی، طنز های نمایشی، میهمان روز، نیمکت نشین و ریکاوری و بخش های جذاب دیگر همه روز از ساعت 10:05  به مدت 85 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.