خبر

اهدای جایزه ویژه ۲۰۱۷ فدراسیون جهانی اتومبیلرانی به ایران

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ جایزه ویژه سال ۲۰۱۷ فدراسیون جهانی اتومبیلرانی به فدراسیون اتومبیلرانی ایران تعلق گرفت. محمود صیدانلو، رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور پیرامون این خبر اظهار کرد: بنابر تلاش بسیاری که روسای استانی و همکاران ما در کمیته های مختلف فدراسیون در حوزه آموزش داشتند؛ ریاست فدراسیون جهانی اتومبیلرانی طی یک نمابر رسمی اعلام کرد: به پاس تلاش و برنامه های انجام شده در ایران، جایزه ویژه سال ۲۰۱۷ اتومبیلرانی را به ما اهدا خواهد کرد.

صیدانلو یادآور شد: در چندماه اخیر از سوی ما پیشنهاداتی برای توسعه رشته اتومبیلرانی در خاورمیانه به فدراسیون جهانی ارائه شد که مورد توجه آنها قرار گرفت و مقرر شد این بسته های پیشنهادی در اجلاس جهانی FIA اتومبیلرانی که هفته آینده در اتریش آغاز خواهد شد؛ مطرح شود

وی افزود: میزبانی مسابقات اتومبیلرانی رالی مرک ۲۰۱۷ به ایران داده شد که این رقابتها در شیراز برگزار می شود. همچنین در  رشته موتورسواری، با میزبانی یک راند از مسابقات قهرمانی جهان کراس بصورت شفاهی موافقت شد که با رایزنی های انجام گرفته از سوی ما، در اجلاس جهانی موتور سواری آلمان رسما ابلاغ خواهد شد.

برنامه زنده تیتر اول، کاری از گروه تفریحات ورزشی، هر روز به جز جمعه ها ساعت ۱۴:۰۵ به مدت بیست و پنج دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

 

mailلینک این خبر در باشگاه خبرنگاران جوان

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار