خبر

انتقاد شدید افلاکی از عملکرد افشارزاده

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ بهترین تکواندو کار و مربی تکواندو جهان اعلام شد. رضا مهماندوست به عنوان بهترین مربی تکواندو جهان شناخته شد.

مجید افلاکی، پیشکسوت تکواندو، در پاسخ به این پرسش که عملکرد تکواندو ایران در سال 2016 را چطور ارزیابی می کنید، اظهار کرد: اتفاقاتی که در حال رخ دادن است برای اکنون نیست. همه از خادم برای عملکر خوبش تشکر می کنند؛ اما ما نباید کارنامه پولاگر را نادیده بگیریم؛ اتفاقات 5 سال گذشته تا المپیک ریو را چه کسی باعث شد؟

وی، ادامه داد: از افشارزاده، دبیرکل وقت یا اصغر رحیمی، ناظر کمیته المپیک در فدراسیون تکواندو این سوال را بپرسید چه اتفاقی افتاد مهماندوست به عنوان بهترین مربی جهان انتخاب شد. ما در جام جهانی چه جایگاهی داریم؟ اینقدر هزینه می کنیم تا فقط حضور داشته باشیم؛ اما دیگر کشورها هزینه های میلیاردی می کنند که فقط یک برنز المپیک را کسب کنند.

افلاکی، افزود: من به این نکته رسیده ام که مهماندوست تنها برای 13 میلیون از ایران رفت؛ آن هم پولی بود که حقش بود. او می خواست برای رفاه 2 فرزند معلولش خانه خود را از طبقه سوم با طبقه اول جابه جا کند که در نهایت یکی از فرزاندنش هم فوت کرد. این موضوع را باید از افشارزاده پرس و جو کنیم که سکوت کرده و حرفی هم نمی زند.

وی، در ارتباط با نقش مربیان در نتایج کسب شده، گفت: در 2 دوره المپیک دیدیم که رنگ چهره مربیان پریده بود. علی رغم پتانسیل بسیار خوبی که در ایران وجود دارد و هیچ جای جهان به اینگونه نیست، بدترین نتایج را در المپیک کسب می کنیم؛ علتش هم این است که در تعیین مربی، انتخاب غلطی داشته ایم.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، با اجرای کاظم زاده، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار