خبر

الله کرم: از عملکرد ملی پوشان راضی نیستم

بازگشت

به گزارش رادیو ورزشی؛ تیم ملی والیبال بانوان ایران  در مسابقات "ای وی سی کاپ" به عنوان ششمی رسید.

مهسا جاور ملی پوش زنجانی روئینگ بانوان ایران، با اشاره به سطح رقابت های روئینگ قهرمانی آسیا گفت: رقابتهای قهرمانی آسیا در سطح المپیک بود.

آغاز دور جدید تمرینات بانوان هندبالیست از ششم مهر ماه با حضور 21 بازیکن آغاز می شود.

ترکیب نهایی تیم ملی تکواندو نوجوانان دختر برای حضور در مسابقات جهانی مشخص شد.

در گزارشی، رقیه الله کرم، رئیس انجمن تیراندازی فدراسیون جانبازان و معلولین، از عملکرد ملی پوشان در رقابتهای پارالمپیک 2016 ابراز نارضایتی کرد و گفت: در دور مقدماتی، در تمام رشته ها، ورزشکاران کار خود را انجام دادند؛ اما من آنطور که باید، از عملکرد ورزشکاران راضی نیستم؛ زیرا ما می توانستیم بهتر از این ها بدرخشیم. باید بنشینیم و ببینیم مشکل کارمان کجا بوده؛ آنها را رفع کنیم و انشالله برای مسابقات قهرمانی جهان، المپیک و پارآسیایی آماده شویم.

وی، در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه ساره جوانمردی در رقابتها دو مدال طلا کسب کره است، ترتیب اهداء جوایز به جه شکل است، بیان کرد: همان هدایایی که از قبل اعلام شده بود، به این ورزشکار اهدا می شود. معمولاً به این شکل است که جوایز یک مدال طلا را  به طور کامل و مقداری هم برای مدال دوم اهدا می شود؛ اما نمی دانم که امسال چه هدایایی را در نظر گرفته اند.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.