خبر

افتخاری: استقلال 70 میلیارد بدهی دارد

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، روز گذشته پویا نوروزیان تیرانداز المپیکی کشورمان دربخش تفنگ بادی 10 متر در دور مقدماتی حذف شد. نوروزیان در گفت و گو با مهرزاد عطاران گزارشگر اعزامی شبکه رادیویی ورزش به ریو گفت: عملکرد بسیار بدی داشتم. انتظار چنین نتیجه ای را نداشتم. من سال ها زحمت کشیدم اما نمی دانم چرا چنین اتفاقی افتاد. رکوردم بسیار معمولی بود. از مردم کشورم عذرخواهی می کنم و با انگیزه ای بالاتر برای المپیک 2020 آماده می شوم.

مصطفی هاشمی طبا رییس وقت سازمان تربیت بدنی درباره اهدافی که ملت ها باید در زمان برگزاری المپیک دنبال کنند اظهار داشت در طول تاریخ ایران، چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب ایران تنها به اهتزاز درآمدن پرچمش در المپیک فکر کرده است. این حق کشورمان است اما کافی نیست. باید بدانیم لوازمی برای رشد و توسعه در ورزش وجود دارد. می توان با نگرش بهتری به ورزش شکل داد. نمی توان تنها به اهتزار پرچم اکتفا کرد. لازم است منشور المپیک و ابعاد انسانی المپیک در ورزش ما لحاظ شود.

رضا افتخاری سرپرست جدید باشگاه ستقلال درباره اهدافش برای ارتقا و پیشرفت باشگاه استقلال خاطر نشان کرد سعی دارم با کمک هیئت مدیره استقلال را به جایگاه اصلی اش برسانم. در حال حاضر باشگاه 70 میلیارد بدهی دارد که 25 میلیارد آن بدهی به اداره مالیات است. در این مدت تلاش می کنم بدهی های استقلال را به صفر برسانم و بعد از آن مقدمات پیشرفت باشگاه را فراهم کنیم. لازم است حاشیه کم و آرامش ایجاد شود.

وی ادامه داد باشگاه استقلال دارای امکانات و اموال خوبی است که تا کنون به درستی از آن ها استفاده نشده است. من چون قبلا یک مدیر ورزشی بوده ام میدانم چگونه از این اموال بهره برداری کنم.

وی درباره اشتباهی که درخصوص تعداد قهرمانی های استقلال در آسیا کرده بود خاطر نشان کرد این یک اشتباه لپی بود که البته پیش می آید.

همیشه با ورزش از شنبه تا پنج شنبه با اجرای خسرو والی زاده و کارشناسی علی رغبتی به بررسی مسائل روز ورزشی می پردازد.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار