خبر

آغاز اردوی تیم های ملی وزنه برداری

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه برداری، در ارتباط با برنامه های اردویی تیم ملی گفت: بعد از المپیک، با توجه به کارهای زیربنایی که در بخش نوجوانان و جوانان انجام شده بود، خداروشکر ورزشکارانمان در مسابقات نوجوانان جهان و آسیا و جوانان آسیا عناوین بسیار درخشانی بدست آوردند؛ پس از آن هم با عنایت به پیشنهاداتی که سرمربیان تیم ملی نوجوانان و بزرگسالان به شورای عالی فنی داشتند، اعضای تیم ملی را برای برنامه های پیش رو مشخص کردند که شورا هم آنها را تأیید کرد؛ در همین راستا از روز گذشته برنامه های ردویی  نوجوانان و بزرگسالان با جدیت آغاز شده است.

اکنون بنده به همراه سجاد انوشیروانی، سرمربی تیم ملی بزرگسالان و محمد نصیری، اسطوره وزنه برداری کشور در حال عزیمت به زنجان هستیم تا در مجمعی که دراین استان برگزار می شود حضور پیدا کنیم و برنامه ها را پیش ببریم.

وی، تصریح کرد: با توجه به اینکه چندین سال بود در بخش نوجوانان و جوانان فعالیت های زیربنایی کمتری مشاهده می شد، سعی کردیم نسبت به این زمینه توجه ویژه ای داشته باشیم. ماحصل این عملکرد زیربنایی در مسابقات قهرمانی نوجوان جهان و آسیا و جوانان آسیا مشاهده شد. ما تلاشمان را خواهیم کرد تا این روند را ادامه دهیم، زیرا پشتوانه سازی برای فدراسیون وزنه برداری بسیار اهمیت دارد.

برنامه "صبح و ورزش"  کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی است که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار