خبر

آغاز اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان نوجوانان و جوانان

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: اعتبارات ساخت و تکمیل اماکن ورزشی این شهرستان در سال جاری 130 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.  محمود ترابی اعتبارات امسال جهت احداث و تکمیل پروژه های عمرانی ورزشی شهرستان را 25میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این اعتبار برای تکمیل هتل ورزشی ، چمن مصنوعی استاندارد ، تکمیل استخر شنای دانش آموزی ، تکمیل ورزشگاه شهید علی بیات و تعمیرات اماکن ورزشی هزینه می شود.

هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتسال زنان روز جمعه هفته جاری با انجام هفت دیدار در شهرهای آبادان، تبریز، رشت، زنجان، کرمان و ساری پیگیری می شود و به نظر می رسد با توجه به بازی آسان تیم دانشگاه آزاد این تیم بتواند همچنان صدرنشین بماند.

اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان نوجوانان و جوانان از روز گذشته آغاز شد.

در بخش پیگیری یک خبر، مریم دباغ، نائب رئیس بانوان فدراسیون تیراندازی با کمان، در خصوص اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان، گفت: این اردو با حضور پارک، مربی بین المللی این رشته آغاز شده است. ما از 30 نفر از نوجوانان و جوانان قهرمان کشور دعوت به عمل آورده ایم که در این اردو حضور داشته باشند تا تکنیک شان مورد بررسی و اصلاح قرار بگیرد.

وی، در پاسخ به این سوال که آیا زهرا نعمتی به اردوهای تیم ملی بازمی گردد، بیان کرد: نعمتی، پس از گذراندن دو دوره سخت المپیک و پارالمپیک نیاز به استراحت داشت که اکنون زمان استراحت وی به پایان رسیده است. انشالله پس از مسابقات انتخابی که تاریخ 27 و 28 مهر برگزار می شود، در اردوهای ملی حضور پیدا می کند.

دباغ، نیز در پاسخ به این پرسش که برنامه فدراسیون برای حضور تیم ملی در بازیهای آسیایی 2018 چیست، اظهار کرد: برای آمادگی برای بازیهای آسیایی 2018 ما مسابقات انتخابی را در شهر ساری در نظر گرفته ایم. بعد از پایان مسابقات انتخابی که به مدت 2 روز است، اردوهای ملی مان را می بندیم و برای مسابقات 2018 آماده می شویم.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.