خبر

اعزام 3 بدمینتون باز به مسابقات بین المللی مجارستان

بازگشت


به گزارش رادیو ورزش؛ اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به تمجید از میزبانی اردن در رقابت‌های جام جهانی زیر ۱۷ سال بانوان پرداخت و به ضرورت توجه بیشتر فوتبال زنان تاکید کرد.
رئیس فدراسیون والیبال یکشنبه از اردوی تیم‌های ملی والیبال نوجوانان دختر و پسر بازدید کرد و گفت: رسیدن به سکوی والیبال بانوان آسیا، از اهداف فدراسیون است.
قهرمانان ژیمناستیک چندجانبه بانوان کشور، دیروز با برگزاری یک دوره مسابقه به میزبانی شهر همدان معرفی شدند.
آخرین اردوی تیم ملی بدمینتون برای شرکت در مسابقات بین المللی مجارستان در حال برگزاری است.
در بخش پیگیری یک خبر، فریبا مددی، نائب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون، در خصوص ارتقاء رنکینگ ملی پوشان ابراز امیدواری کرد و گفت: مسابقات بین المللی مجارستان، نخستین مسابقه سال جاری است که رده سنی بزرگسالان را اعزام می کنیم. ثریا آقایی، سارا دلاوری ویسری بیگی به این مسابقات اعزام خواهند شد؛ این بدمینتون بازان، ورزشکارانی هستند که از رده جوانان به رده بزرگسالان وارد شده اند. امسال، تیم ملی بزرگسالان، تیم بسیار جوانی است.
مددی، خاطرنشان کرد: هفته گذشته، اردویی را در اراک برگزار کردیم. در این اردو دو ورزشکار رده جوانان نیز حضور داشتند. در بازدیدی که از اردو داشتم، متوجه شدم که ملی پوشان از شرایط بدنی بسیار خوبی برخوردار هستند. انشالله که ورزشکاران اعزامی به این مسابقات بتوانند موفق عمل کنند و رنکینگ خود را ارتقاء ببخشند.
وی، در پاسخ به این سوال که چرا تیم ملی بزرگسالان از ابتدای سال در هیچ تورنمنتی شرکت نکرده است، عنوان کرد: با توجه به برنامه ریزی که فدراسیون برای آماده سازی ورزشکاران انجام داده بود، ما اردوهایی را برای تیم درنظر گرفتیم تا بتوانند در مسابقات با آمادگی بهتری ظاهر شوند. از ابتدای سال این مسئله را مدنظر قرار دادیم که ورزشکارانی که از نظر تست آمادگی بدنی در شرایط خوبی نیستند، حتی اگر از نظر مهارتی مقام اول را هم کسب کنند، از اردو حذف شوند و این عاملی شد که اردوهای بیشتری را برگزار کنیم.
برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.