خبر

اعزام بانوان شمشیرباز به مسابقات جایزه بزرگ قطر

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم کاراته بانوان شهرداری بندرلنگه بر سکوی نخست مسابقات شوتوکاپ خلیج فارس ایستاد.

مریم احمدی ورزشکارمرودشتی و دارنده مدال نقره جهان به اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان دعوت شد.

مسعود سلطانی فر در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزشهای ناشنوایان درباره برنامه های وزارت ورزش و جوانان برای تیم ملی فوتبال گفت: حمایت لازم را از فوتبال خواهیم داشت.

صدرزاده، مربی تیم ملی شمشیربازی بانوان در اسلحه اپه که برای حضور در مسابقه جایزه بزرگ عازم قطر هستند، در ارتباط با این رقابتها اظهار داشت: این مسابقه، بزرگترین رقابتهای جایزه بزرگ شمشیربازی در جهان است و بعد از مسابقات قهرمانی جهان، بیشترین امتیاز را دارد. در حال حاضر 400 ورزشکار در این  مسابقات به رقابت خواهند پرداخت.

وی، در معرفی ورزشکاران اعزامی گفت: پور رحمتی از استان آذربایجان شرقی، اعظم بختی از استان اصفهان و سکینه نوری از استان آذربایجان غربی، 3 ورزشکار رشته اپه هستند که در این رقابتها شرکت خواهند داشت.

مربی تیم ملی شمشیربازی بانوان، در پاسخ به این سوال که شمشیربازان اعزامی چقدر آمادگی دارند و به اعتقاد شما در این رقابتها چطور ظاهر خواهند شد، بیان کرد: امسال، ورزشکارانمان 4،5 دوره در اردو بوده اند و خداروشکر در سطح خوبی هستد. این ورزشکاران، اواخر شهریور ماه در مسابقات باشگاه های آسیا در بخش انفرادی و تیمی موفق به کسب مقام شده اند. انشالله که در مسابقات جایزه بزرگ هم کسب امتیاز کنند و بتوانند رنکینگ خود را افزایش دهند.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.