خبر

استقبال خوب هیئت های استانی در مسابقات روئینگ قهرمانی کشور

بازگشت


به گزارش رادیو ورزش؛ مهرالسادات رضایی، نائب رئیس هیئت بسکتبال استان فارس گفت: مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای لیگ بسکتبال بانوان نوجوان در سالن ورزشی دانشگاه شیراز برگزار شد و تیم رستمی شیراز یک پیروزی و یک شکست کسب کرد.
به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسابقات معوقه هفته های هفته های اول و چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان تا هفته آینده برگزار می شوند. تیم های استقلال خوزستان با شهرداری سیرجان و استقلال تهران با ایلام 25 آبان مسابقات معوقه هفته اول را برگزار می کنند و تیم های آینده سازان میهن و شهرداری سیرجان شنبه 29 آبان مسابقه معوقه هفته چهارم را برگزار خواهند کرد.
مسابقات روئینگ قهرمانی کشور، از روز گذشته دردریاچه آزادی آغاز شد.
در گزارشی معصومه کیانی، گزارشگر رادیو ورزش با بهناز مرادخانی، مسئول برگزاری مسابقات روئینگ قهرمان کشور به استقبال خوب هیئت های استانی اشاره کرد و گفت: بیش از 50 ورزشکار از 10 استان در این مسابقات شرکت کردند. فکر می کنم بعد از اندی سال، نخستین بار است که استقبال خوبی از این مسابقات مشاهده می شود. برخی استانها برای اولین بار است که در مسابقات قهرمان کشوری شرکت می کنند. استان اصفهان تنها با یک ورزشکار در این رقابتها حضور یافته است.
فهیمه عین آبادی، مربی تیم روئینگ همدان، در خصوص مشکلات هیئت این استان گفت: علی رغم اینکه استعدادهای زیادی در همدان وجود دارد، مشکلات زیاد است و اصلاً امکانات نداریم؛ اگر فدراسیون نیم نگاهی به استان همدان داشته باشد، مطمئناً می توان ورزشکاران زیادی جذب کرد.
 برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.