خبر

استفاده از سیستم های پیشرفته در رقابتهای انتخابی جودو بانوان

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ بانوان اژدها سوار تیم کرمانشاه مقام اول نهمین دوره رقابت های دراگون بوت قهرمانی کشور در مسافت های 500 متر را از آن خود کرد. این رقابت ها در دریاچه ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که اژدهاسواران کرمانشاهی در مسافت 500 متر تیمی زودتر از بقیه به خط پایان رسیدند. در این بخش گیلان و تهران نیز به ترتیب عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند. همچنین در مسافت 200 متر نیز تیم بانوان کرمانشاه رتبه سوم را به خود اختصاص دادند. در این مسافت اژدها سواران شمال شرق تهران مقام اول و استان گیلان رتبه دوم را کسب کردند.

سه بانوی دوچرخه سوار اصفهانی از سوی کادر فنی تیم ملی بانوان فدراسیون دوچرخه سواری ایران به مرحله دوم اردوی تیم ملی بانوان ایران دعوت شدند. سمیه یزدانی و فروزان عبداللهی در رده بزرگسالان و ساجده سیاحیان در رده جوانان، سه بانوی رکابزن اصفهانی هستند که از سوی کادر فنی تیم ملی بانوان فدراسیون دوچرخه سواری ایران به دومین اردوی تدارکاتی تیم ملی بانوان ایران فرا خوانده شدند.

در بخش گفتگوی خبری، ندا مطلبی، نایب رئیس بانوان فدراسیون جودو عنوان کرد: مسابقات انتخابی تیم ملی جودو 11 و 12 آذرماه در سمنان برگزار می شود. این رقابتها با هدف انتخابی تیم ملی و قهرمانی بزرگسالان کشور تدارک دیده شده و حدود 200 ورزشکار از سراسر کشور در آن شرکت خواهند داشت. افرادی که در این مسابقات برگزیده می شوند با تأیید کادر فنی به اردو راه پیدا می کنند. ورزشکاران 3 ماه در اردو ها حضور دارند تا با آمادگی کامل در مسابقات هنگ کنگ که اواخر فروردین برگزار می شود، به رقابت بپردازند

وی، خاطرنشان کرد: برای نخستین بار در کشور است که در این مسابقات قرعه کشی تیم ها به صورت کامپیوتری انجام می شود؛ همچنین برای اولین بار است که از سیستم ویدئو چک استفاده می کنیم.

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.