خبر

از گلایه های توکلی تا برنامه های مشروط کیهانی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ نجمه خدمتی، دارنده مدال طلای تیراندازی بازیهای آسیایی 2014 با بیان اینکه تمرینات بسیار خوبی را در آلمان و فرانسه دنبال می کند، اظهار کرد: با توجه به رکوردم در تورنمنت فرانسه، در ریو علاوه بر شرکت در رشته بادی، در رشته خفیف هم به مصاف حریفان می روم. او در جریان تورنمنت فرانسه توانست پس از صعود به مرحله فینال رشته سه وضعیت، عنوان قهرمانی و مدال طلای این رشته را بدست آورد. در این رقابت ها، مه لقا جام بزرگ هم پس از صعود به فینال، عنوان هفتم را از آن خود کرد.

در بخش پیگیری یک خبر، با سپیده توکلی، رکوردار هفت گانه کشور، گفتگو شد؛ وی، در ارتباط با دغدغه های خود اظهار کرد: من در مسابقات قهرمانی آسیا که در قطر برگزار شد، توانستم در ماده پنج گانه و چهار در چهار صد، 2 مدال نقره کسب کنم؛ اما پس از بازگشت، سپهرزاد، مربی ام و همسرشان نبی زاده، گفتند که دیگر نمی توانند با من همکاری کنند. تا آنجا که میدانم حقوق پایین یکی از دلایل پایان همکاری وی بود، همچنین او اعلام کرد خودم می خواهم تمرین کنم؛ هفت گانه تمرین کردن با تو بسیار وقت گیر است و آنقدر که وقت و انرژی صرف می کنیم، حقوق دریافت نمی کنیم.

وی، در ادامه گفت: از اسفند تا به اکنون، بدون مربی تمرینات خود را ادامه می دهم. ماده ای که در آن فعالیت می کنم، بسیار تکینیکی است و طوری نیست که بتوانم به تنهایی تمرین کنم. یک مربی را به طور به موقت خود به فدراسیون معرفی کردم؛ کیهانی گفت ما نمی توانیم با او قرارداد ببندیم، اما حق الزحمه ای به وی پرداخت خواهد شد؛ متأسفانه تا کنون مساعدتی از فدراسیون دیده نشده است.

کیهانی، رئیس فدراسیون دو و میدانی، به برنامه های مشروطی که برای توکلی در نظر گرفته است، اشاره کرد و گفت: توکلی، جزء ورزشکارانی است که بعد از المپیک برای او برنامه داریم؛ منتهی این برنامه ها مشروط است؛ او باید شرایط فدراسیون را بپذیرد. توکلی اکنون در ماده هفت گانه در یک مسابقه قهرمانی کشور شرکت نکرده که ما او را محک بزنیم. بنده شنیده ام آسیب دیده است، آیا او آمده ببیند درمانش می کنیم یا نه؟! ما مسابقه بین المللی برای او نداریم که اکنون ادعا می کند. توکلی مربی را معرفی کرد و ما هم پذیرفتیم. ما در سازمان تیم های ملی داریم تصمیم می گیریم که بر مبنای رکورد حقوق پرداخت کنیم. اگر ما 2 سال به مربی حقوق دهیم اما به هیچ نتیجه ای نرسیم، آیا این حیف و میل بیت المال نیست؟!

برنامه زنده "مجله ورزشی بانوان" کاری از گروه مسابقات ورزشی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:05 تا 10:30 از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.