خبر

احتمال افزایش سهمیه ایران در لیگ باشگاه های فوتبال آسیا

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، غلام رضا بهروان رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ درخصوص تعداد سهمیه کشورمان در لیگ باشگاه های آسیا گفت:  سهمیه بندی از سوی ای اف سی اوایل ماه آینده رسما اعلام می‌شود اما ارزیابی کشورها بر اساس عملکرد باشگاه‌های آنها و تیم‌های ملی است. 70 درصد امتیازها بر اساس نتایج باشگاه‌ها در آسیا لحاظ می‌شود و 30 درصدش به تیم‌ ‌ملی مربوط است.

وی ادامه‌ داد عملکرد تیم‌ ‌ملی ایران خیلی خوب بوده اما باشگاه‌های ما در آسیا عملکرد خوبی نداشتند و نسبت به سایر کشورها بسیار ضعیف عمل کردند. بر این اساس وضعیت ما نسبت به سال‌های قبل خوب نیست و احتمال این که سهمیه های ما از سه سهمیه مستقیم و یک پلی‌آف به دو سهمیه مستقیم و دو پلی‌آف کاهش یابد، خیلی زیاد است. به احتمال زیاد فدراسیون فوتبال کویت که در تعلیق به سر می‌برد سهمیه‌اش را از دست بدهد و  نیم سهمیه ای که دارد به سایر کشورها اختصاص می‌یابد.

محمد احسانی مدرس دانشگاه درباره شاخص های ارزیابی مدیران ورزشی اظهار داشت با توجه به آن که مدیریت سطوح مختلفی دارد باید دید یک مدیر دارای چه میزان مهارت است و می تواند در چه سطحی مدیریت کند. ضمن این که باید برنامه و توانایی های یک مدیر نیز ارزیابی شود.

احسانی افزود مهم ترین بخش مدیریت مدیران پایینی و میانی هستند. آن چه که اهمیت دارد این است که این مدیران علم مدیریت و روابط عمومی خوبی داشته باشند و بتوانند برنامه ها را اجرا کنند.

فرید خطیری در خصوص نائب قهرمانی تیم ملی ووشوی کشورمان در مسابقات جام جهانی  تصریح کرد این مسابقه در واقع مسابقات قهرمان قهرمانان بود. سطح فنی مسابقات خوب و قابل قبول بود. تیم هایی که بعد از چین به جایگاه دوم و سوم رسیده اند باید سال ها تلاش کنند تا چین را پشت سر بگذارند البته این موضوع دور از دسترس نیست.

گفتنی است تیم ملی ووشوی کشورمان با کسب 4 طلا و 3 نقره به مقام دوم مسابقات جام جهانی چین رسید.

همیشه با ورزش هر شب ساعت 18:30 با اجرای شهاب قاسمی و کارشناسی مازیار مهرانی تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار