خبر

ابهامات در برگزاری انتخابات هیئت فوتبال استان خراسان رضوی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش، هوشنگ ولی پور معاون ورزش ادراه کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی درباره وضعیت هیئت فوتال استان خراسان رضوی گفت: از یک سال گذشته گزارشاتی از سوی اعضای هیئت فوتبال به دست ما رسید که نشان می داد این افراد از عملکرد رییس هیئت ناراضی هستند و به آن اعتراض دارند. ما این شکایات را سال گذشته به رییس وقت فدراسیون فوتبال کفاشیان و بعد از آن به تاج ارائه کردیم. دو سوم از  اعضا خواستار برگزاری انتخابات در هیئت بودند. اکنون تاریخ مجمع مشخص شده است اما هنوز تاییدیه از سوی فدراسیون فوتبال به دست ما نرسیده است. مشکل تفسیرهای مختلف از اساس نامه هیئت های ورزشی است. تاریخ برگزاری مجمع فوق العاده پنج شنبه است اما فدراسیون هنوز هیچ اقدامی نکرده است. مسئولان فدراسیون می گویند  با دو هفته تاخیر مجمع عمومی برگزار خواهیم کرد اما مجمع عمومی دردی از ما دوا نمی کند زیرا اعضا از عملکرد رییس هیئت گله مند هستند.

مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به ولی پور اظهار داشت دو پنجم از اعضای هیئت خراسان تقاضای برگزاری انتخابات داشتند. اما برخی با ارسال نامه به بنده اعلام کردند که امضایشان جعل شده است و آن ها درخواستی نداده اند. ضمن این که از نمایندگان مجلس خراسان نیز نامه ای مبنی بر تعیین تکلیف هیئت به دستم رسید.

وی افزود نظر فدراسیون آن است که دو هفته دیگر در روز یکشنبه مجمع عمومی هیئت با موضوع بررسی عملکرد هیئت فوتبال برگزار شود. اگر دو سوم جمع خواستار برگزاری انتخابات بودند همان جا رای گیری خواهیم کرد.

تاج در خصوص کاندید نبودن ایران در هیچ یک از بخش های برترین های آسیا تصریح کرد به شیخ سلمان نامه ای ارسال کردم و در آن به موضوع دیده نشدنه ایران در انتخاب برترین ها اشاره کردم. ما در بخش های مختلف افتخارات زیادی داریم به طور مثال فغانی داور شایسته کشورمان مسابقات فینال المپیک را سوت زد اما کاندید نشد و یا بخش فوتسال که ما در آن سرآمد هستیم به طور کامل حذف شده است.

همیشه با ورزش هر روز ساعت 18:30 با اجرای خسرو والی زاده و با کارشناسی علی رغبتی تقدیم شنوندگان می شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط

آخرین اخبار